Татьяна G

У 1954 р. відзначали 300 річчя з'єднання 🖼 .. пройшло вже 370 років тому...
‼️1654. 18 січня 1654 • У Переяславі відбулась рада козацької верхівки, на якій генеральна старшина на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким, а також полковники та сотники висловились за перехід України під зверхність московського царя. Переяславська рада завершилась спільною присягою її учасників.
Угода в Переяславі була усною й передбачала обопільну присягу: як козаки присягали на вірність царю, так і монарх (або уповноважений ним представник) зобов'язувався гарантувати права й вільності українського народу. а вже в 2014 році пуйло запустив зелених малюків у Крим та Донбас...
Донбас — історично сформований регіон України, один із найрозвинутіших промислово-енергетичних комплексів країни зі значними природними ресурсами, потужним виробничим потенціалом... адміністративно охоплює Донецьку та Луганську області...

Ответы
Николай Скороходов

...открой интернет .. Земли Войска Донского .. протри очи и рассмотри старую карту дореволюционной России..

Игорь Бухтияров

Охуительные истории - это всегда прикольно! Прям до слез!

Си
Силвер

А в каком году украинцы примазались к казакам?

Ни
Николай-3

Опять обкурилась?)))

S2
Serzh 2012 Nikitishin

🖼

Татьяна G

ага - люди объединяются... а этот конь все дербанит....

S2
Serzh 2012 Nikitishin

да.

Татьяна G

потомки проклянут то что делает рф для своего населения... насильно присоединяя чужое изначально

Максим Jw

~