Га
Галина

Вітер житті іноді лютий... І не страшно, коли чорний хліб... Страшно, коли чорна душа..

Ответы
Людмила Булатова

хоч ми зараз i не в Украiнi,але мова мелодiйна залишиться назавжди в пам,ятi

Га
Галина

так цеж друга, за мелодійнісю мова, після італійської в світі.

Людмила Булатова

знаю,тому люблю,вивчала iз задоволенням,вчителька сама з киiва була,так гарно розповiдала на уроках,слухали з вiдкритими ротами

Александр Михненко

Украина сп не пойти бы вам на хуй

Га
Галина

карту намалюєш...то я й пройдусь, тільки, щоб комусь не боліло...

Max Barkov

Чё так негативно то?

Га
Галина

негативу немає просто існують такі люди, завні одна доброта,а всередині.....

Max Barkov

Согласен( бывают ..часто..

Сергей Рохлин

что за заклятие?

Ин
Инкогнито

Да это верно

Ирина

Так.Згодна

Дмитрий Красюков

Чорна душа в чорній вишиванці чорної вночі - це Квадрат Малевича! 😊

Ирина

😀

Александра

Это точно

Сергей Кузубов

это точно

Чеч, Я. З/В! Патриот России!

👆

Ismail Kerimov

Да

Павел Григорьевич

да