Конь Впальто

А ви звернули увагу, що в ніч 4 січня, близько 10 літаків стратегічної авіаціі рашистів вилетіли бомбити Україну......і через декілька годин вернулися на базу.
Це не просто - типа передумали. Це довготривала підготовка і у цих літаків обмежений ресурс польотів.
Як думаєте хто дав Хуйлу по щах, що він відмінов бомбування?

Ответы
Ра)*****

звисно хто)по яйцям а не по щах)

Конь Впальто

і хто?

Ра)*****

Трамп

Конь Впальто

вже 7 днів ракети не літають

Ра)*****

як сталася Венесуела?а ті знав.що ще до того як арештували Мадуро.Америка мала повне право на ЇЇ нафту?

Конь Впальто

США не мають жодного права в чужій державі, як і Хуйло

Ра)*****

ти читаєш?НАТО!

Конь Впальто

читаю - .Америка мала повне право на ЇЇ нафту?