Татьяна G

Чому так ⁉️Людина, яка нікуди не поспішає, нікуди не потрапляє. Грегорі Девід Робертс

Ответы
А Не Скажу

Встигає всюди той, хто не куди не поспішає.А коли людина нікуди не поспішає, то він повністю занурюється в роботу, можливо, зовсім не відволікається і встигає все зробити в строк на належному рівні.

Татьяна G

🌸🌸🌸🌸🌸🎂 так і є

El Fuego

не раумию

Дима Бойко

Так нихера и не надо той людини

Татьяна G

😉

Дима Бойко

Я то что надо

Янг Николсон

і не влучить. тому що не прагне

Татьяна G

я б так не стверджувала категорично - японці нікуди не поспішають, але всі встигають і вміють своєчасно все робити...

Южный Кот

але ж нiкуди не запiзнюеться)))

Татьяна G

так

Серега

Хрень непонятная

Кратон Архейский

Эстонец чо ль?

Татьяна G

австралийский писатель, сценарист и прозаик, известный романом «Шантарам». В прошлом страдал героиновой зависимостью, а также признан судом виновным в ограблении банка, впоследствии совершил побег из тюрьмы Пентридж, затем скрывался в Индии, где прожил около 10 лет.

Федя Федин

Ему не нать

El Fuego

парадокс

Юрий Ласковец

шоо

Ва
Василий

хз