Алексей Нужный

Чебурашка это мальчик или девочка?

Ответы
Владимир

Чебурашка это девочка которая ищет своего Чебурека ,а ей одни крокодилы попадаются ....😂😂😂😂

Марина Марина

это некий духовный персонаж не имеющий физического пола как бог

Татьяна

Даже не в курсе половой принадлежности сего мультяшного героя

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Ин
Инга.

Как я предполагаю -он просто покемон. Ни мальчик и ни девочка)

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Ин
Инга.

Да уж. "О любви не говорят. О ней все сказано".

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Генрих Золотарёв

Чебурашка???это мальчик,Гена к нему обращается как мальчику.

Люси Марево

А...неважно - другом может быть и бесполое существо))))🙂

Обсуждайка

резидент разведки,видели какой(-ая, -ое) ушастый ( -ая, -ое) ?

Обсуждайка

дубль-2 ? ))))

Обсуждайка

поняла😄

Обсуждайка

пора звонть 03?)))))

Ан
Андрей

Тоже как Ирина Хакамада- ни мужики не баба)))

Ан
Андрей

А сплин тут каким боком?

Алекс Венцель

Выкидыш-гермафродит китайского легпрома...

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Алекс Венцель

Извиняюсь , английским не владею...

Евгения Трусова

Это женщина, потому что живет с крокодилом

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Евгения Трусова

Молодость, лучшая часть жизни у меня была возможность для лучшей игры когда-либо сделал в моей жизни и я люблю его, и я надеюсь, вам понравится эта игра, как я люблю тебя и надеюсь, что ваша жизнь будет любить и у меня прекрасная жизнь и я надеюсь, что у вас самая лучшая жизнь, и надеюсь, что ваша лучшая жизнь буду любить и надеюсь, что вы люблю тебя и всегда буду любить, и вы будете всегда любить тебя люблю и я знаю, что вы любите и вы будете любить меня и я буду счастлив, чтобы быть моим лучшим любовь и я надеюсь, что ты замечательный человек и я надеюсь, что вы имея лучший день и я надеюсь, что вы счастливы со мной и я надеюсь, вы делаете хорошо, я думаю, что ты просто настолько совершенен, и я надеюсь ты не против obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZm м

Na
Natalia

это ребенок... не опрделившийся с полом...

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Насима Костикова

Это просто необычнная игрушка!

Владимир Забродин

Спроси у детей.Они всё знают.

Ildus Nurgaliev

Оставьте хотя бы Чебурашку.

Ildus Nurgaliev

Что этим хотите сказать?

Ildus Nurgaliev

Так и надо говорить. Причем тут Чебурашка?

Ми
Мила

Оно))))😜🤣

Ми
Мила

🙄 не очень я сплин люблю....

Ми
Мила

Понятно... плохо до тебя доходит... пока..

**
***

🤣🤣🤣

Эльвира Файзуллина

Дружочек!значит мальчик

Access Granted

Youth the best part of my life I have been able for the best game ever made my life and I love it and I hope you like this game as I love you and I hope your life will love ❤️ and I have a great life and I hope you have the best life and I hope your best life will love ❤️ and hope you love you and you will always love ❤️ and you will always love you love ❤️ and I know you love you and you will love me and I will be happy to be my best love ❤️ and I hope you are a great person and I hope you're having a best day and I hope you are happy with me and I hope you're doing well I guess you're just so perfect and I hope you're okay with m

obsuzhday.com/a/34383459?token=324416f24e&mtoken=409c4d053a&auth=NDgxODM3MTozZGNhZDg5NTViMzk1ZTlkMmZmOWMyODY0ZTA1YzM3NmQ4MzhhYWQ5&utm_source=email&utm_medium=new_a_comment&utm_campaign=4

Робот Вертер

В нём два психотипа

Ал
Александра

ну тяжелый вопрос?

Anahit (Анаит) Grigoryan

предок Кончиты😉

Наталья Самойленко

🤔 🤔 🤔