🇺B
🇺🇦🇮🇱🏳️‍🌈Muñeca Brava🤍💙🤍

Легіон «Свобода Росії» переходить кордон з російською федерацією на танках.
Батальйон «Сибір» публікує відео, на якому, як стверджують бійці, бій на території російської федерації.
Звернення бійців Сибірського батальйону до громадян росії.
❗️ГУР: Легіон "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон на території рф діють як самостійні підрозділи, оскільки складаються з громадян рф.
«Вони, зрештою, знаходяться у себе вдома. Ймовірно, зараз відбувається спільна операція даних підрозділів на території так званої рф», — заявив представник ГУР МОУ Андрій Юсов

Ответы
Владмир

И чем все закончилось?

Зм
Змей

Як це файно.