Татьяна G

Останнім часом рашисти активізували проведення інформаційної операції "Мир". Її мета — розмиття "Формули миру", яку запропонувала Україна, у країнах Заходу та Глобального півдня.
Про це повідомив Центр протидії дезінформації. Там зазначили, що перші ознаки такої операції — це поява великої кількості фейкових мирних планів із різними пропозиціями, а також конспірологічні теорії про "початок таємних переговорів".
Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко зазначив, що такий інформаційний порядок денний поширюють як пропагандисти всередині Росії, так й експерти на інформаційних майданчиках Азії, Близького Сходу та в країнах Заходу. "Мирні ініціативи" також коментує сам російський диктатор Володимир Путін.

"Головна логіка дій росіян — створити білий шум, спрацювати на частину суспільства, яка готова на мир за будь-яку ціну", — пояснив Коваленко.

Ответы
Го
Голодранец

Нам невідомо, які, з ким і де перемовини ведуться. Фейкові, конспірологічні чи реальні. Ніхто про це не скаже, поки не будуть впевнені в якихсь результатах. Тому сидіти і гадати на кавовій гущі справа невдячна щоб витрачати на це увагу і час. Треба буде, самі вийдуть і все розповідуть

Татьяна G

☀️💫☀️

Го
Голодранец

Дякую Танечкка 💛🩵

Татьяна G

🫶🇺🇦💙💛

Ви
Виталька

На себя посмотрите, как вас зомбируют ,если хохлы выкопали ложками Черное море, первый космонавт Гагаренко, и пирамиды построил Хеопсенко. Москву освободил от татаро-монгольского ига, дебилы, причем , вы в это верите

Александр Мамедов

Как сказал наш начальник никаких переговоров.Т.Е. Переговоры только о капитуляции

Moiha Guberman

Серут на Германию желая её очернить за поддержку беженцев.

Yu
Yury

А ты какого хрена здесь расписывать?Тоже пропаганда.

Alisa Warshavsky

Татьяна G

Алисочка мне неведомо шо происходит - я простой чел...

Alisa Warshavsky

Жаль!

Татьяна G

мы же не можем повлиять на весь этот хаос...

Alisa Warshavsky

Можем! Мысль вполне, материальна!!!

Татьяна G

👍💯‼️❤️‍🔥💥😁

Zлой Орк Мордорский

Это что за тарабарщина?

Ка-Валерчик Гузенко

Ну за Лозоватское ...