Tatiyna Gontar

Україна завоювала 20-те та 21-ше "золото" Паралімпіади-2024...🇺🇦💙💛
Відзначилися дзюдоїст Олександр Назаренко і плавець Андрій Трусов.
Україна завоювала ще дві золоті медалі на Паралімпійських іграх-2024 в Парижі. Чемпіонами стали дзюдоїст Олександр Назаренко і плавець Андрій Трусов.
Таким чином, на Паралімпіаді-2024 збірна України завоювала вже 75 медалей: 21 золоту, 23 срібні та 31 бронзову.
Україна посідає сьоме місце в медальному заліку та йде п'ятою за кількістю нагород.
Паралімпійські ігри в Парижі триватимуть до 8 вересня. Україну представляють 140 атлетів, які змагаються у 17 видах спорту. Це рекордна кількість видів спорту в паралімпійській історії України.Нагадаємо, на попередніх літніх Паралімпійських іграх, в 2021 році в Токіо, українські спортсмени завоювали 98 нагород: 24 золоті, 47 срібних і 27 бронзових. Із цим результатом Україна посіла шосте місце в медальному заліку і стала п'ятою за кількістю нагород.

Ответы
Yu
Yury

Ну вот,остались одни инвалиды.

Янг Николсон

вітаю, респект🖼

Tatiyna Gontar

👌👍🤝👏💯‼️😁дякую))