Татьяна G

Україна готується ратифікувати Римський статут: Зеленський зробив перший крок...
Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт № 11484 про ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС) та поправок до нього. Україна підписала Римський статут ще в січні 2000 року, але дотепер не ратифікувала його.
Як повідомила заступниця керівника Офісу президента Ірина Мудра, що ухвалення цього законопроєкту дозволить Україні: - брати участь в Асамблеї держав-учасниць МКС і формувати політику МКС; -висувати свого кандидата на посаду судді;затверджувати розподіл бюджету МКС з метою забезпечення належного розслідування російських злочинів в Україні; -брати участь у виборах суддів та інших виборних осіб (зокрема прокурора МКС), впливати на розробку змін до Римського статуту, що є ключовим для України у питанні захисту військових.

Ответы
Ка-Валерчик Гузенко

Хоссподи! ПроСроченный дефолт по сути сделал!

Го
Голодранец

ми про це чули

Alisa Warshavsky

И прекрасно!

Татьяна G

🌺🌺🌺🌺🌺👍🤝🫶