Татьяна G

Можливість того, що московська влада віддасть Баттістіні та Траїні під суд, є неприйнятною. Журналістська діяльність не здійснюється з попереднього дозволу", – йдеться у спільній заяві профспілки RAI Usigrai та італійської національної профспілки преси FNSI.
🌏17 серпня пропагандисти РФ повідомили, що Федеральна служба безпеки держави-агресора відкрила справу проти італійських журналістів.Українська операція у Курській області почалася 6 серпня, майже тиждень її офіційно не коментувала українська влада. 12 серпня президент Зеленський офіційно визнав її проведення.🌏15 серпня Україна створила першу військову комендатуру у Курській області. Загалом від початку операції на території регіону українські війська з боями просунулися на 35 км, взято під контроль понад 80 населених пунктів.16 серпня Сирський повідомив, що ЗСУ просунулися в Курській області ще на один-три кілометри.17 серпня Зеленський заявив, що плацдарм присутності ЗСУ в Курській області стає сильнішим.

Ответы
Ка-Валерчик Гузенко

Ы? Как они там себя чуйствують? Без резервов...