Непутёвый Провокатор

Кто такие русские ? Вiдповiдь: До земноводних належать тварини, дорослі особи яких зустрічаються переважно на суходолі, але розмноження і розвиток в них відбувається у воді. Клас земноводні чи амфібії (з грецької – ті, що живуть подвійним життям) налічує двох видів і включає жаб та черв'я . 21 июл. 2018 г. 😁 Когда тебя достала зеленая 🐸тварина делай так 👇

Ответы
Сергей Николаевич

Зелёная тварина уже всех достала.. сидит там на Банковой и воду мутит..скоро квакать я думаю перестанет

Сх
Схимонах

Правильно пиши на мойве потому что твою бредятину впитывать могут только кастрюле головые)))))))

Янг Николсон

стан душі до зоології не відноситься

Михаил Цветаев

ну пили,пили...😉👆

Владимир

Тупая бандерная шлюха🖼

Ша
Шараф.

ну высказался ты, а толку то что?