Кино - Кукушка | Сover from Amelchenko&Zelentsov
__
_________
Ответы

Владимир Подставной
You have a good day to you by chance, but I'm still waiting to see what you want. You are a couple days, I will not sure how much money. If we have been working in this email is not sure what I
__
_________
thanks, I don’t need money

Владимир Подставной
On Fri Feb. I am a beautiful person who has a great day. I am a beautiful person who has a great day. I am a beautiful person who has a great day.
__
_________
I'm happy for you
Ли
Лика
Все перепевают ,но вникнуть не могут,что они поют.Не в обиду,но было лучше, когда то,на лавочке
__
_________
Да там ближе роднее штоль....Не так всё как у них.....Я просто сюда закинул шоб не потерять....Доча любит больно.... Енту Амельченко))))
Св
Светлана
Не плохо... Но, Гагарина мне нравится больше. Почему только эту песню поют?
__
_________
Не только...)