__
_________

Кино - Кукушка | Сover from Amelchenko&Zelentsov

Ответы
Владимир Подставной

You have a good day to you by chance, but I'm still waiting to see what you want. You are a couple days, I will not sure how much money. If we have been working in this email is not sure what I

__
_________

thanks, I don’t need money

Владимир Подставной

On Fri Feb. I am a beautiful person who has a great day. I am a beautiful person who has a great day. I am a beautiful person who has a great day.

__
_________

I'm happy for you

Ли
Лика

Все перепевают ,но вникнуть не могут,что они поют.Не в обиду,но было лучше, когда то,на лавочке

__
_________

Да там ближе роднее штоль....Не так всё как у них.....Я просто сюда закинул шоб не потерять....Доча любит больно.... Енту Амельченко))))

Ли
Лика

👍😁

Св
Светлана

Не плохо... Но, Гагарина мне нравится больше. Почему только эту песню поют?

__
_________

Не только...)