Al
Aleksandr

Руские советую вам посмотреть фильм,, Страченi Свiтанки,, очень поучительный фильм --особенно Укрофобам.....Цей Нарiд неможливо перемогти Апрiори!!!

Ответы
Луиzа Каzти

Нарiд🤣🤣🤣🤣
Знавець української вісімдесятого рівня

Луиzа Каzти

спочатку навчися української мови, а потім виступай

Катерина Горностаева

€ это ж значок евро?

Al
Aleksandr

Курица я украинский знаю лучше 5 диалектов чем ты Portables and Italiano, Kiswahili...)

Катерина Горностаева

С гугл-переводчиком даже такой недоумок как Саня полиглотом станет )

Луиzа Каzти

П'ять діалектів? Це ж які ? Я тільки літературну мову знаю. Мені цікаво було вивчити мову і я вивчила. А ти, дурник, рідної мови не знаєш.

Ванюшин Вениамин

Паны дерутся , а у хлопцев чубы трещат

Al
Aleksandr

Смотрел это фильм ?

Ванюшин Вениамин

Все не пересмотрищь

Al
Aleksandr

Посмотри советую

Михаил Цветаев

🖼

Al
Aleksandr

Ты полное Дно гоблинов

Лукич Ъ

Ты сам то русский?

Al
Aleksandr

Нi ,я Doushe то е нацiя така:-))