Legião Dos Sábios

С 99, 9% женщин не докопаешься до истины - вместо этого, они засыпят тебя пожеланиями, в которые они же сами и не верят. Отмазка!

Ответы
Василий Смирнов

нет....пожелания😄

Василий Смирнов

и часто врут?😀

Legião Dos Sábios

even if you don't agree with someone, there may be some truth to what they say. Sometimes we can see that truth and sometimes we can't, because they have a different perspective to us, but rather than arguing like the blind men, we should realise that they have their own experiences that make them think this way. If we can accept this, we are much less likely to get into violent arguments.

Василий Смирнов

😀 😀 😀а по русски?

Legião Dos Sábios

по-русски будет грубо

Василий Смирнов

но доходчиво😀

Марина Краснова

врятли

Тимм

Ага