Аўген Вінаградаў

Чаму гэтак у жыцьці: усё тое,што не падабаецца чалавеку, забавязкава да яго прыйходзіць?

Ответы
Tu
Tutby

І Вы думаеце, што тут акрамя мяне яшчэ хтосьці Вас зразумее? Дзеля чаго Вы пішыце па-беларуску? Для больш цесных зносін з людзьмі розных нацыянальнасцяў? Альбо каб павыпендрывацца?

Аўген Вінаградаў

Я жыву ў Беларусі й для мяне беларуская мова зьяўляецца роднай, таму пішу на ёй.

Tu
Tutby

і для мяне. Але ж мы не "дома". Калі Вы пішаце па-беларуску на рускамоўным рэсурсе, якія мэты Вы ставіце - каб Вас зразумелі, каб займець больш сяброў ці што? І яшчэ пытанне: на англійскім сайце альбо нямецкім Вы таксама б пісалі па-беларуску?

Аўген Вінаградаў

Прашу прабачэньня, я пра гэта не падумаў.

Tu
Tutby

🙂

Ве
Ветер

Таня, не адна вы разумеце па- беларускi. Так што не хвалюйцеся.

Tu
Tutby

🙂

Ин
Инга.

А знянанцку.... I прыемна мову родную пачуць. Але ж гэта рускамоуны сайт.)) Не трэба.)) А наконт вашага пытання.. Адказ адзiн. Гэтак трэба. Нiчога не зробiш.))

Аўген Вінаградаў

А чаму зьнянацку?...

Ин
Инга.

Часцей тут сустракала казахскую мову.))

Аўген Вінаградаў

Вось бачыце. Казахі пішуць на сваёй мове... І гэта на расейскамоўным сайце!

Ин
Инга.

Але ж не прыемна. Па правiлах вельмi кепска размауляць на i ншей мове, што не разумеюць астатнiя.

Аўген Вінаградаў

Вы маеце рацыю!

Ин
Инга.

))

Мила-Людмила

Если во всём разнообразии вы видите. только плохие вещи, то они обязательно вас посетят.

Ве
Ветер

Калi менш клапацiцца аб тым, што не падабаецца, то яно не прыходзiць . Усё вельмi проста.

Аўген Вінаградаў

Цяжка пагадзіцца, бо я ўвогуле не клапаціўся пра тое, што не даспадобы.

Татьяна Зайцева

согласна свами....это жизнь...танцуя на граблях-так приходит мудрость и опыт...знания....

Юлия

Думаете об этом часто,сами и притягиваете..думайте о хорошем и оно к вам придет

Нина Климович

Думать нужно не о том. что не нравится, а о том, что нравится- и идти к этому)

Аўген Вінаградаў

Я думаю заўсёды пра тое, што даспадобы...

Нина Климович

Если еще и двигаетесь тв этом направлении- то в вашей жизни с каждым днем всё больше того, что вам нравится) Успехов вам и новых открытий.

Аўген Вінаградаў

Вялікі дзякуй!

Лариса Коновалова

Таму, што яму не падабаецца.... А можа яму здаецца , И гэта есть яго доля)))

Лина О

не прыйходзиць..а прыходзиць!!!не забавязкава..а абавязкова!!!

Аўген Вінаградаў

Наконт першага слова я пагаджуся - дапусьціў спамылку. а што тычыцца другога слова, дык тутака аніякае спамылцы няма. Я карыстаюся "тарашкевіцай"

Элвис-2

потому что он уже там где это раздают

Елена Зуева

Не сего не поняла , что Вы написали.

Аўген Вінаградаў

Здесь написано: почему так в жизни: все то, что не нравится человеку, обязательно к нему приходит.

Елена Зуева

Такова жизнь.

Сам Андерс'н

C'EST LA VIE! Имац ахпер!

Аўген Вінаградаў

Переведите на русский язык!

Сам Андерс'н

Жизнь такова братец

Олег Мирошников

ол лайық, содан кейін алды

Аўген Вінаградаў

Рахмет.

Лина О

вот пплинн беларус

Аўген Вінаградаў

Што, не даспадобы?

Авериан Крюков

Чаму я не сокил?

Авериан Крюков

Зараз тики на ридной. А вот як выпью.... 🙂

Аўген Вінаградаў

На беларускай мове.

Авериан Крюков

Усе сябры!!!!

Аўген Вінаградаў

У якім сеньсе?

Авериан Крюков

Как выпью могу разговаривать на всех языках. 🙂

Ключи От Рая

а по русски?)))

Аўген Вінаградаў

Почему так в жизни: все то, что не нравится человеку, обязательно к нему приходит?

Лариса

Отэ жаксы!

Аўген Вінаградаў

Прычым тут гэта?

Айнур Манабаева

Что

Аўген Вінаградаў

Почему так в жизни: все то, что не нравится человеку, обязательно к нему приходит?

Аўген Вінаградаў

А Вам все в жизни нравится?