Аўген Вінаградаў

Чаму гэтак у жыцьці: усё тое,што не падабаецца чалавеку, забавязкава да яго прыйходзіць?

Ответы
Т@Ня

І Вы думаеце, што тут акрамя мяне яшчэ хтосьці Вас зразумее? Дзеля чаго Вы пішыце па-беларуску? Для больш цесных зносін з людзьмі розных нацыянальнасцяў? Альбо каб павыпендрывацца?

Аўген Вінаградаў

Я жыву ў Беларусі й для мяне беларуская мова зьяўляецца роднай, таму пішу на ёй.

Т@Ня

і для мяне. Але ж мы не "дома". Калі Вы пішаце па-беларуску на рускамоўным рэсурсе, якія мэты Вы ставіце - каб Вас зразумелі, каб займець больш сяброў ці што? І яшчэ пытанне: на англійскім сайце альбо нямецкім Вы таксама б пісалі па-беларуску?

Аўген Вінаградаў

Прашу прабачэньня, я пра гэта не падумаў.

Ве
Ветер

Таня, не адна вы разумеце па- беларускi. Так што не хвалюйцеся.

Ин
Инга.

А знянанцку.... I прыемна мову родную пачуць. Але ж гэта рускамоуны сайт.)) Не трэба.)) А наконт вашага пытання.. Адказ адзiн. Гэтак трэба. Нiчога не зробiш.))

Ин
Инга.

Часцей тут сустракала казахскую мову.))

Аўген Вінаградаў

Вось бачыце. Казахі пішуць на сваёй мове... І гэта на расейскамоўным сайце!

Ин
Инга.

Але ж не прыемна. Па правiлах вельмi кепска размауляць на i ншей мове, што не разумеюць астатнiя.

Мила-Людмила

Если во всём разнообразии вы видите. только плохие вещи, то они обязательно вас посетят.

Ве
Ветер

Калi менш клапацiцца аб тым, што не падабаецца, то яно не прыходзiць . Усё вельмi проста.

Аўген Вінаградаў

Цяжка пагадзіцца, бо я ўвогуле не клапаціўся пра тое, што не даспадобы.

Татьяна Зайцева

согласна свами....это жизнь...танцуя на граблях-так приходит мудрость и опыт...знания....

Юлия

Думаете об этом часто,сами и притягиваете..думайте о хорошем и оно к вам придет

Нина Климович

Думать нужно не о том. что не нравится, а о том, что нравится- и идти к этому)

Аўген Вінаградаў

Я думаю заўсёды пра тое, што даспадобы...

Нина Климович

Если еще и двигаетесь тв этом направлении- то в вашей жизни с каждым днем всё больше того, что вам нравится) Успехов вам и новых открытий.

Лариса Коновалова

Таму, што яму не падабаецца.... А можа яму здаецца , И гэта есть яго доля)))

Лина О

не прыйходзиць..а прыходзиць!!!не забавязкава..а абавязкова!!!

Аўген Вінаградаў

Наконт першага слова я пагаджуся - дапусьціў спамылку. а што тычыцца другога слова, дык тутака аніякае спамылцы няма. Я карыстаюся "тарашкевіцай"

Элвис-2

потому что он уже там где это раздают

Елена Зуева

Не сего не поняла , что Вы написали.

Аўген Вінаградаў

Здесь написано: почему так в жизни: все то, что не нравится человеку, обязательно к нему приходит.

Сам Андерс'н

C'EST LA VIE! Имац ахпер!

Аўген Вінаградаў

Переведите на русский язык!

Сам Андерс'н

Жизнь такова братец

Олег Мирошников

ол лайық, содан кейін алды

Лина О

вот пплинн беларус

Авериан Крюков

Чаму я не сокил?

Ве
Ветер

Авериан: вы все перепутали))) никаких сокИлов у нас нет , как и Ридной мовы))))

Ве
Ветер

Таки да...не у нас и не у него))))

Авериан Крюков

Я по белорусски не гутарю.

Ве
Ветер

А на якой мове размауляеце?)))

Авериан Крюков

Зараз тики на ридной. А вот як выпью.... 🙂

Авериан Крюков

Как выпью могу разговаривать на всех языках. 🙂

Ключи От Рая

а по русски?)))

Аўген Вінаградаў

Почему так в жизни: все то, что не нравится человеку, обязательно к нему приходит?

Лариса

Отэ жаксы!

Айнур Манабаева

Что

Аўген Вінаградаў

А Вам все в жизни нравится?