Татьяна G

Їх покликало небо. Частина 3. Вічна пам'ять.

Ответы
«Луиzа Каzaти»

А що сталося? А де танці з бубнами? Ти ж так раділа загибелі інших хлопців або це інше?

Татьяна G

тетя... шо нать...

«Луиzа Каzaти»

Як що? Відправ мене знову у чорний список щоб я твій поганий профіль не бачила

Татьяна G

ни о чем - вам болше некуда строчит шо вы тут топчитесь постоянно коZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZа

«Луиzа Каzaти»

Ну ось так завжди з подібними як ти. Тобі ж подобається плюватися лайном.

Татьяна G

🤣лайном.... вы находите😱...я тоже думаю шо вами развязаное сво - это сплошное дерьмо....