Ну
Нургуль

Муж с женой должны быть подобны руке и глазам;когда руке больно -гьаза плачут,а когда глаза плачут-руки вытирают слёзы.

Ответы · страница 2
Karim Nigmatov

Красота красота красота

Karim Nigmatov

Будет все не хорошо а красота если муж и жена так

Александр

Arsen Beisenov

японская мудрость

Ленивый Конь

Прослезился....

ИĶ
Иβåн Ķåƥåçь

И я плачу 😿

Мурат Жумабаев

должный быть

Мурат Жумабаев

Бұрын қыздарды қонақ деп санайтын, туылғаннан. Қатып келген қыз жаман. Қазиргі уақытта ішке сиған балам, сыртыма да сияды дейді

Ну
Нургуль

Дұрыс айтасың Мурат...Қанша баласы болсада əке шеше тоқтау айт жоқ қазіргі уақытта..Отбасынын сақтап қалып бір ьірінен кешірім сұрағаннан ажырасып бір бірін көрместей болған оңай секілді жастарға.Отбасы құндылықтарын сақтай алмайды..

Ну
Нургуль

я....кешірімді болу керек..Əйел адам əрқашан ер кісіден бір саты төмен екендерін білулері керек..Сол кезде ғана отбасы сақталады деп ойлаймын

Мурат Жумабаев

Оны әзіргі әйел адамдар мойындағысы келмейді. Оның үстіне эмансипация.

Ну
Нургуль

Я...заманның ағымына қарай адамдарымызда азғындап бара жатқан секілді...Өкінішті өте..

Ardak

Да, согласен

Ну
Нургуль

Я на Встрече живу...но сейчас в Косшах...дом построили....

Пётр Васильев

а чушь

Пётр Васильев

вот поэтому и чушь...что не знаешь, что к чему...

Вовочка Бакка

🌹

Ма
Максим

И?

Ну
Нургуль

Ну я иею ввиду муж с женой