Людмила Варивоцкая

Спасибо МНОГИМ за интересные вопросы! 👏👏👏Но некоторые задают пустые вопросы..😁ЗАЧЕМ?К себе внимания хотят привлечь?.Как вы относитесь к такому?🤔

Ответы
Аўген Вінаградаў

Пустыя пытаньні задаюць тыя, каму нечага рабіць. Вітаю Вас спадарыня Людзьміла, гэта Аўген. Я ведаю, што Вы размаўляеце па-беларуску. Калі я задаваў пытаньне пра веру ў Бога, Вы мне адказалі па-беларуску. Вельмі прыемна!

Людмила Варивоцкая

Прывiтанне! Я з Салiгорску.😁🤝🌈☀️

Аўген Вінаградаў

Пустыя пытаньні задаюць тыя, каму няма што рабііць. Вітаю Вас спадарыня Людзьміла! Я ведаю Вас. Калі я задаваў Вам пытаньне пра веру ў Бога, Вы адказалі па-беларуску. Вельмі прыемна!

Людмила Варивоцкая

Прывiтанне! Я з Салiгорску!😉🤝🇧🇾

Michael Lvovich Kunin

А я вообще вопросов не задаю. А внимания целый вагон.И в ЧС ни кого не отправляю Потому ,что у каждого свое мировоззрение. Согласны?

Людмила Варивоцкая

👏👏👏🤝СПАСИБО! ВСЕХ БЛАГ!🌈☀️

Пан Стефа́н

Да пусть что хотят, то и пишут!

Людмила Варивоцкая

😁Пусть! ..Спасибо за ответ!🌈☀️🤝

Григ Лавриков

Люди разные бывают

Valeriy Sonin

отрицательно

Людмила Варивоцкая

Спасибо за ответ!👍

Не
Незнакомка

По барабану.

Людмила Варивоцкая

Спасибо за ответ.