Ал
Алексей

Вітаю весь цівілізований світ з прийдешнім новим роком. бажаю щоб у новому році зникла імерія зла та її керівництво. відстсвяткувати перемогу над злом котре вірішило знищити вільний світ. з Новим 2023 роком перемоги!

Ответы
На
Наталия

Дякую! Навзаєм всі ваші привітання та побажання.
Головне ПЕРЕМОГА в яку вірять всі українці и дуже чекают її.
З Новим роком!!!

Валентина Сушенко

Нужно было старательнее учиться, чтобы грамотно писать. а то к безграмотным нет доверия.

Андрей Антоненко

А можно с вашего хмели-сунели на языке международного общения - русском, написать?

Ал
Алексей

що там зробить СБУ з кремлем? ти агент кремля?

Андрей Антоненко

Я на тебя настучу, засунут тебе черенок от лопаты в гудок, ты вспомнишь, что тебя завербовали на обсуждайте.

Ал
Алексей

додік воно вже тебе зараз читає. от йолоп же. всі свої кроки розвідці розповідає. от же дупа в людини а не голова

Андрей Антоненко

Достал, ты меня, придурок, иди ежиков паси …

Ал
Алексей

дупа вгомонись. дивна дупа в тебе)

Елена Сергеевна

А де Ви загубили всі коми у своєму вітанні? Чи пунктуація для Вас не існує? 😄

Ал
Алексей

для вас так це важливо? як же ви живете)

Елена Сергеевна

Нормально живу, але, як філологу та викладачеві української (Ваша ж мова), мені аж боляче стало... Так свою рідну не поважати...

Ал
Алексей

Перепрошую пані вчителька що поставив усюди коми. Я виправлюсь. обіцяю)

Елена Сергеевна

Ну що ж, доведеться повірити. А то прямо незручно

Ал
Алексей

З прийдешнім новим роком вас)

Елена Сергеевна

Взаємно! Добробуту, злагоди та мира!

Ал
Алексей

та Перемоги!

Viktoriya Pivovarova

Примерно понятно, вас тоже с новым годом и пусть наступит мир, уважаю вас

Viktoriya Pivovarova

Примерно понятно, вас тоже с новым годом и пусть наступит мир, уважаю вас

Алевтина Пална

дякую, пане, то вас теж з новим роком, в ньому й переможемо 💙💛🇺🇦

Зм
Змей

Непременно!

Ирина Абрамова

не дали ничего написать🐱😾😾☃️🌧️🌧️🌧️

Сергей Иванов

Ты чего тут делаешь, салопатриот?

Наталья C

Спасибо! Вас тоже с Новым годом!

Ирина Гавриловна

Ребята, давайте жить дружно..

Ал
Алексей

давайте. выведите войска из Украины

Ирина Гавриловна

Я их туда не вводила. Мне нечем😅😂

Ал
Алексей

тогда выйди на улицу и выступи против войны

Ирина Гавриловна

На какую улицу?) меня Во-первых не спрашивали. Сама удивилась.

Ал
Алексей

вот выйди и скажи что против

Ирина Гавриловна

Там никого нет

Сергей Остёрский

Ваші б слова та Богу у вуха...

Екатерина Хайдукова

не пишите мне пожалуйста..

А Не Скажу

Дякую ..и Вам добра и мира

Конь Впальто

І тебе з роком перемоги

Аз
Азатрахлукум

шут вас знає укрінців

Ал
Алексей

хто такий шут?

Аз
Азатрахлукум

етимологія-

Екатерина Краснопольская

Давайте не ругаться

Ал
Алексей

тут усе культурно

Южный Кот

навзаєм👌🙏🇺🇦

Вадим Кожевников

Ктоб сперечався

Аs Для К.

✌️👍🤲взаимно