Алевтина Пална

А пам'ятаєте пісню "підманула-підвела"? як там... ти казала в понеділок підем разом по барвинок (с) потім шось там у вівторок не склалося, у середу... Цілий тиждень за нею ходить-ходить - її ніде нема, то в мене питання - де она?

Ответы
Al
Aleksandr

Я прийшов тебе нема , пiдманула пiдвела
Ти казала у вiвторок поцiлуш разiв сорок...
Ти казала у середу пiдем разом по череду ....
Ти казала у четвер пiдем разом на концерт...
Ти казала у пятнИцю пiдем разом по чорницю...
Ти казала у субботу пiдем разом на роботу ......😄👍

Алевтина Пална

то він помітив, шо вона на роботі, тіка у неділю
дуже уважний хлопчина

Владимир Литяйкин N

И не говори, я ей, она мне- не гокда или когда - она мне я без б второго б без субботы да не смей, зхмей- утюзютю забодаю- это я так любя😘

Шум Дождя

А про самое главное так никто и не рассказал:
Ты сказала у середу я иМать тебя приеду... я пришел тебя нема пидманула-подвела...))

KomA KomA

це пісня про вчительку *Ти сказала продавець.повів тебе під вінець А ти вчительеой була--підманула підвела*

Алевтина Пална

😂 може-може

Юлия Тарасова (Раковская)

Вивторок пидем разом на вечорок А середу пидем разом по череду...Я пришов ии нема пидманула пидвыла...😁🖐

Чио-Чио-Сан

Обожаю украинские нар. песни-озорные-весёлые, лиричные-протяжные. И любовь эта с юности

Ростислав Туманский

Девушка парню: - Приходи вечером, никого не будет дома. Он пришел и, действительно: никого не было дома...

Алевтина Пална

😂 не дождалась

Ростислав Туманский

Ні, вона його підманула.

Алевтина Пална

і підвела

Евгений Шевченко

ой.. спивали спивали еще в школе в лагере трудовом в детстве школьном.. и пишла ты на работу в субботу

Сергей Дёмшин

Ты же менэ пидманула..ты ж менэ пидвила..ты ж менэ, сучья дивка..спидяком заразила..(Н.Джигурда. 1984г)

Татьяна Трофимцева

у вивторок поцилую разив 40... а в субботу пидэм разом на роботу... А вона пидманула-пидвела

Ал
Александр

Ти казала в понеділок, підем разом по барвінок, я прийшов тебе нема. Підманула підвела😁

Леонид Шестаков

Ти казала у вівторок
Поцілуєш разів сорок,
Я прийшов, тебе нема,
Підманула-підвела...

Не Он

дуже підступна дівчина) наверное она английская шпионка )) прячется на обьекте

Не Он

тогда надо б было тихо намекнуть - приходь ввечері, вирішимо питання )))

Алевтина Пална

ну никакой личной жизни))

Не Он

короч вывод такой - парень бездельник ) и дурью мается ? )

Алевтина Пална

ну как то не совпадает у них))

Не Он

)

Игорь Николаевич.

Да вроде еще с 70-х Но, Аля, твой пост я весь так и не освоил.

Алевтина Пална

грю, шо ходил-ходил неделю, а ее нету, я ж спрашиваю - где она?

Игорь Николаевич.

А в припеве сказано😁

Вэндель Странник

Не знаю, я прокинувся а її поруч немає..🥴

Славко Сорванецкий)

История женского динамо (я не про футбольную команду, если что!🙂).

Николай Скороходов

..полведра горилки надо жахнуть .. чтобы так заговорить по русски..

Рефат Мухтаров

Мабуть в лесосмузи ховается с джавелином, вона така я ее знаю.😄

Ирина Гавриловна

Всё напутал как всегда.. Но принцип похож.. То же самое.. 🧐☹️

Владимир Забродин

0-------------------------------------я прийшов тоби не ма- пидманула пидвела