Татьяна G

"Шаг" замість "копійки": в НБУ хочуть змінити назву українських розмінних монет (Ми-Україна)...🇺🇦Національний банк України планує змінити назву дрібних монет з "копійка" на "шаг" для відновлення історичної справедливості, дерусифікації та повернення до національних традицій....💥
"Дослідивши історію грошового обігу України, ми дійшли беззаперечного висновку, що така назва для розмінної монети як "копійка" фактично є символом московської окупації", - заявив голова НБУ Андрій Пишний.
На його думку, настав час відновити справедливість і позбутися будь-якого зв'язку з московським впливом у нашій грошовій системі.
"Ми маємо своє, питомо українське, слово для визначення дрібних монет – це слово "шаг", - додав Пишний.https://weukraine.tv/ekonomika/shah-zamist-kopijki-v-nbu-khochut-zminiti-nazvu-ukrajinskikh-rozminnikh-monet/

Ответы
Юрий Ласковец

эт на каковском

Maks M

нипонятно