Жа
Жанар

Мен бакыттымын деп айта аласыз ба? Бакыт деген не?

Ответы
Меруерт Назарова

Мен бақыттымын деп айтааламын. Өйткені, адам баласы дәл қазіргі уақытта бақытты екенің сезбейді. Қадірлемейді. Осы сұраққа келгенде көп жаңылысады. Бақыт дегеніміз ең біріншіден біздің денсаулығымыз. Екіншіден, отбасымыз, бауырларымыз, балаларымыз, махаббатымыз. Олардың аман болып жүруі. Бір-бірімен сыйластық. Үшіншіден, өзіңіздің күнделікті айналысатын сүйікті жұмысыңыз

Меруерт Назарова

Ияя естігем

Жа
Жанар

Озин Астанадан ба?

Меруерт Назарова

Ия. Астанадамын. А так Тараздан

Жа
Жанар

Жаксы кайда болсан да аман бол!

Меруерт Назарова

Рахмет үлкен!

Константин

http://surfearner.com/follow/15397 Баннерная рефералка. От каждого реферала партнёра и идёт доход 7% прибыли. Больше рефералов больше доход. Оплата идет от денег рекламодателей. Ни кто никому денег не пересылает. Копируй ссылку и забей в поисковик. Мой второй почтовый ящик Алеккис Констандинов.

Файзрахман Садвакасов

Мен бакыттымын деп айта алам. Бакыт деген - дүнияда өлшемі жоқ нәрсе, Денсаулық, онекі мүшең түгел, балашағаң аман есен, жеткілік, баспанаң төбеңнін астында, айналаң аман сау, соғыссыз, тыныштықта турып жатсан - осыдан артық не керек? Осыны бақыт деп есептеуге болады№

Жа
Жанар

Ия оте дурыс айтасыз? Осы суракка жауап алып отырып байкаганым,осы бакытты багалай алмаган адамдар да бар екен. Дениннин сауында денсаулыкты,жанындагы жайсан жандар барда солардын кадырын биле алмай журген жандар каншама. Колда барды багалап,аялаганга не жетсин! Сонын ози бакыт кой! Ойынызды билдиргенинизге рахмет! Бакытыныз баянды болсын!

Файзрахман Садвакасов

Айтқаның келсін. Рахмет. Аман саулық тілеймін.

Жа
Жанар

Сизге де алгысым шексиз!

Баян Есебаева

ол түсінік адамның санасына байланысты, мүгедек бақыттымын деп АЛЛАга шукірлік қылады, ал дені сау адамдар бәрі бір бірдеме жетпейді деп қанағат қылмайды. Өзімді бақыттымын деп санаймын, денім сау, анам, балдарым аман. Басқа жетпесшілік жолымен бола береді

Жа
Жанар

Ия дурыс айтасыз. Ен бастысы туган туыстарын аман болганы,дениннин сау болганы гой. Калганы оз колында.

Бахтияр Алламбергенов

да я счастлив, не смотря на то что у меня мало денег, и нет машины, и даже сопбственного дом. Но со мной рядом моя семья, и мои дети. и это мое счастье, а остальное если будушь работать и не болеть то дело наживное

Жа
Жанар

Отлично! Я рада для вас и всегда будте счастьливим !!!и

Бахтияр Алламбергенов

и вам того же желаю

Жа
Жанар

Спосибо!!!

Саин Ташмаганбетов

Счастье понятие растяжимое...АЛИГАРХ нагрел кого то на миллиард - счастлив,бомж нашел бутылку бормотухи тоже счастлив...Внук позвонит - привет атака,как ты?...и я счастлив...

Жа
Жанар

И вы тоже будтте счастливим!

Саин Ташмаганбетов

Рахмет бакытты бол

Хиуаз Ерболатовна

анамның, отбасымның амандығы, бауырларымның бүтіндігі, балаларым мен мені сүйетін адамның жанымда болуы, заманның тыныштығы, жанымның құлазымауы - мен үшін бақыт.

Жа
Жанар

Ия,оте дурыс айтасыз. Сизбен толык келисем. Бауырыныз бутин,отбасыныз аман болсын!

Хиуаз Ерболатовна

рахмет, сізге де сол тілекті тіледім. өмірдің түйткілдерін шешуге, қиындықтарын жеңуге болады деп ойлаймын. ондайларға уақытша құбылыс деп қараймын

Жа
Жанар

Рахмет

Акжол Бекет

Я бакыт ата ананын бауырларын денсаулыгы .оз денсаулыгым оне мушемиз тугел киетин Ким житие ас жататын баспанам бар аллага шукир будан артык кандай бакыт керек

Акжол Бекет

Акмолинский обл г Степногорск

Жа
Жанар

Ммм жаксы. Аман болыныз!!!

Акжол Бекет

вк да бар болсан жаз

Жа
Жанар

Кабылдасанызшы вкга дружба тастадымго

Акжол Бекет

вкага кире алмаи журмин

Гульмира Есентаева

бақыттымын.бақыт деген мен үшін денсаулық, жақындырымның амандығы, қызымның жетістігі, өмірден өз орнын табуы, бақытты болуы

Гульмира Есентаева

Шығыс қазақстан. қазақша сұрақ көріп қуанып қалдым) өзініз ше?

Жа
Жанар

Рахмет! Кайдан боласыз?

Жа
Жанар

Мен Онтустик Казакстаннан. Сеть устамай жатыр. Сонд. Бир созим еки рет кетип калды.

Жа
Жанар

Онтустик Казакстан. Шардара каласы.

Жа
Жанар

Онтуст. Казакстан.

Айжан

айта алмаймын. Бакыт - өміріңе көңілін толуы, мақсатыңа қол жеткізу, не керек бәрі бар, аман-есен, бала-шағаң қасыңда болуы

Жа
Жанар

Дурыс айтасыз сизбен толык келисем. Бала суйуден аскан бакыт жок. Бирак кудай коскан жарынды жанын каламаса оте киын екен. Мен соы тусиндим.

Aliya Kudaibergenova

Иа. Бакыт деген жанымдагы ата-ана, суйген жар, шуылдаган балалар, тыныш, кызык омир... Бакытка соз жетпейди...

Каламкас Тогасбаева

Все семьи счастливы семьи похожи друг на друга,а каждая несчастливая семья несчастно посвоему.Л.Толстой

Дядя Миша

Мукагали Макатаевтын Бакыт деген не ози деген оленин окысаныз тусинесз сонда бакыт туралы айткан

Жа
Жанар

Ай сумдык кой. Жасы каншада ози.

Дядя Миша

сиз мени катты тергединиз гой бираз жерге барган сияктымыз адасканнын алды жон арты сокпак деген емес пе оз билгени бар шыгар енди бакыт деген не дегенге тусинген шыгарсыз

Жа
Жанар

Арине тусиндим. Бирак сиз мени кеширин. Журегим ауырып отыр,сиздин кандай омир сургенинизди топшалап отырмын. Бир Алла колдасын сизди. Сиздин жагдайынызды еситип оз омириме шукиршилик еттим. Аман болыныз.

Дядя Миша

мен ертеректе узвекстанда кызымет жасаганмын сонда узбектер казак казак емес журтка мазак халык кой дейтин усек айтады сол усекке имандай сенеди кызганшаксындар жане тагы баскалар менде мамандык коп журт менин семьям туралы ангиме аиткан кезде жумыстан шыгып баска мамандыкпен жумыска киремин кететинмин барибир сол усек али айтылып жур гой Балалао естимесе екен деп тилеймин мумкин мен улген кезде токтар деп ойлаймын

Жа
Жанар

Олу туралы ойынызга да алманыз. Тагдырыныз киын екен. Алла ози жазасын бегер. Сиз еш мойыманыз. Улдарыныздын кызыгын кориниз.

К7
Кура 777

Жок айта алмаймын. Бакыт деген ол сени суйетин адаммен бирге болу. Сенин Жан дуниенди тусинетин.

Жа
Жанар

Жаксы озин!

Жа
Жанар

Жас жигит жагдай калай? Жумыстар калай?

К7
Кура 777

Салем Бари жаксы озин калайсын?

Жа
Жанар

Калайсын? Не жаналык,жумыстар калай?

К7
Кура 777

Жумыс жаксы.

Ор
Орал

Бакыт колга конган куспен тен,әр күніңзде ойлағаныңыз орындалып отырса ол да бақытқа жатады...

Жа
Жанар

Колга конган кусыныз бар ма?

Ор
Орал

ол барлык жактан...әйел,ұл,қыз,жұмыс,тағы...тағылар жақсылығымен....

Жа
Жанар

Ия тусиникти. Жауабынызга рахмет!

Ор
Орал

Алла колдасын...

Жа
Жанар

Сизди де!

Шара Нуртазаева

Ия мен бақыттымын. Себебі отбасы аман, денім сау және сүйікті азаматым бар. Бақыт деген осы

Бэ
Бэлла

Арине мен бакыттымын. Бакыт деген ар адамнин омирдеги адами миндетин абыроймен аткаруы

Жа
Жанар

Рахмет! Мен сизбен толык келисемин!!!

Татьяна

Главное, что русский все понимают. А то, что мы не знаем их языка не говорит в их пользу.

Мистер-Х Мистер-Х

Бир сайгак, бир тушканчик манат,а может дегенерат, аласы, дайте хлеба и колбасы 😄 😄 😄

Аб
Абдрашит

мен бактылуумун деп айта алам себеби мен ушул жашоодо жашап жатканыма ыраазымын