Татьяна G

🇺🇦Дітовбивці: опубліковано нові дані воєнних злочинців, причетних до удару по «Охматдиту»...
Група “Інформаційний спротив” публікує нові персональні дані воєнних злочинців, причетних до удару російської авіації по дитячій клініці “Охматдит” у Києві.
8 липня на чат-бот ГУР МО України звернувся один з пілотів 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (в/ч 06987, аеродром базування “Енгельс”) — саме вона постійно обстрілює українські міста ракетами Х-101.
Російський військовий вирішив передати українській стороні документи, фото командного складу бомбардувальної авіаційної дивізії. 🖼 🖼 🖼 🖼 🖼

Ответы
Владмир

Подпольщица?🤔

Владмир

Татьяна! Ты чем так обкурилась? Вроде была нормальной теткой, готовой даже по флиртовать, а незаметно превращаешься в милитаризованное быдло. Оставайся или женщиной или военизированным пропагандистом. Выбор за тобой?

Татьяна G

зачем спускаетесь на персоны... ну просто ни о чем...

Владмир

Лапуля! Я к тебе и так и эдак. Со словами и без слов! Но! Твоя военная терминология, просто подбешивает. Ты хочешь войны?

Татьяна G

хочешь войны - звучит как насмешка...

Владмир

Это - констатация диалога! Должно быть понятно: хочу оскорбить! Или:Хочу обсудить! Выбор за тобой!