Конь Впальто

Кацапи скаржаться на кримінальний стан в Україні.
Не можливо на хвилинку танк залишити - відразу вкрадуть.
🤣🤣🤣

Ответы
Кот И К

Хохли - е(п)нутий народ: Усі їх мали в рот - Всякі-різні басурманці: Турки, Австрія, германці... І поляки, і румуни, І кошерні рабини, Їхні господарі - хазари, І монголи, і мадяри, І ногайці та татари, І піндоси та булгари... Генуезці, візантійці, Шведи, греки, флорентійці... Угро-фіни та мордва, Їх е(б)ли, як двічі-два... АЛЕ... "Всьому винен москаль!" Свинорилих, нам не шкода. Жити без мозку погано? -Так! Бути каклом - взагалі ...ПІЗДA!!!

ид
иван дьяков

Этот танк, купили дончане, у всу. А теперь его же и продали вам.

Василий Толстихин

та на шмат сала с цибулей променял,а теперь вкрали

Южный Кот

хто трохи розумнiший-за гроши продае)))

Зм
Змей

😄

На
Наталия

В хозяйстві все згодиться. 👍🤣

Конь Впальто

Хоча....їхня техніка грузне в нашому чорноземі, особливо осінню...

На
Наталия

Нехай грузне... ми її відмиємо, вичистимо, змажемо і до зими буде чудова. 👍

Юр
Юрий

цигани суки!)))))как пить дать!)))))

Николай

Малина Вареньевна

что за птичий язык?

Малина Вареньевна

можно с титрами? а то я не понимаю - благодарить Вас или...))

Конь Впальто

дурне якесь попалось, не розуміє людської мови....

Малина Вареньевна

я поняла... ты дурачок и тебя люди не понимают))!!!.. как тебя жаль.несчастненький!!

Конь Впальто

може воно кацапське? попробую на москальській мові.
чего приебалась, пизда?

Малина Вареньевна

хм... эсперанто штоля?!)))

Ни
Ника

Что Вы сказали?

Конь Впальто

кажи нормальною мовою, а не телячою

Ни
Ника

Тут кажись все по русски говорят и ты говори.

Конь Впальто

це польський сайт. І не вчи мене на якій сові розмовляти. От коли окупуєш Україну, унічтожишь нас як націю, тоді й будеш указувати

Ни
Ника

Я Эстонка и стараюсь говорить по русски.

Конь Впальто

так бы и сказала...

Марат Шелгунов

🖼

Конь Впальто

на Путина похожа

Марат Шелгунов

Этот то же🖼

Конь Впальто

хуйня какая то, вчера 4 ракеты взорвались в Белгороде

Марат Шелгунов

Ото не для безмозглых нациков

Татьяна Тышкевич

👍😅😂

Кс
Ксения

🤣👍

Na
Natalia