Татьяна G

Марш нової української армії

Ответы
Конь Впальто

іж бридко слухати, марш часів СРСР.
Ось український марш - весело, завзято...
https://fb.watch/sL31voQ-66/

Alisa Warshavsky

Вот это русня сплотила украинцев!!!! Просто дух захватывает....

Татьяна G

💯‼️💞

Владимир Инкогнито

Яки гарны хлопьци як гарно спивають! И як цикаво!

Ринат Самохужин

Пропаганда.Нас лбами столкнули,англосаксы.

Татьяна G

это не столкнули - это рашку жадность и убогость подвели...

Ринат Самохужин

Крым кому принадлежит?

Кратон Архейский

🖼Новой... Клонируете, шо ли? 😉

Татьяна G

мир развивается и совершенствуется

Юл
Юлия

Новый? а старый что уже не устраивает,,

Влюбленный В Жизнь)))

Как вам идет победа честная ...

Татьяна G

да но пусть даст вначале показания и ответит за все...

Влюбленный В Жизнь)))

Русть ихние деьи внуки это за это пред богам ответят

Татьяна G

пусть перед потомками покается...

Татьяна G

👍💯‼️👌💞

Кирилл И Мифодий

Слава Украине!!!✊✊✊

Кирилл И Мифодий

Так надо

Татьяна G

кому вам шоли...

Кирилл И Мифодий

А кому ещё

Татьяна G

зачем... вы любите дразнить людей...

Кирилл И Мифодий

Нет!

Гарри Трубников

Вполне воинственно.

Гарри Трубников

А ваш? Убили и не хотите отвечать!

Татьяна G

Працівники Служби безпеки України вбили Дениса Кірєєва, який брав участь у перших українсько-російських переговорах, в службовій автівці, а тіло викинули на вулицю.
Про це керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив в інтерв‘ю виданню "Радіо Свобода", повідомляє Укрінформ.

Татьяна G

Буданов розповів, що Кірєєв поїхав у СБУ, бо його туди викликали. "Приблизно за 200 метрів до центральної будівлі СБУ виїхав бус, тобто просто вирвався на зустрічну, вибігли співробітники "Альфи" з криками "Це СБУ!", вийшли оперативники, вони сказали, що вони з СБУ. Це проводили затримання в такій формі. Кірєєв сказав усім зупинитися. Потім його пересадили в мікроавтобус, який поїхав не в цю центральну будівлю, а за кілька кварталів. Потім сталося те, що сталося... І його тіло випало з цього мікроавтобуса. Ось факти. Чому вони не поїхали у будівлю СБУ? На це питання нехай відповідає слідство", – зазначив Буданов.

Татьяна G

Він також заявив, що Кірєєв був убитий в автівці СБУ. За словами Буданова, цей факт зафіксовано, він є в матеріалах розслідування. "Те, що його вбили в цій автівці співробітники – це факт", – наголосив керівник Головного управління розвідки Міноборони.

Na
Natalia

https://ru.krymr.com/a/denis-kireev-podrobnosti-sbu-gur-kirill-budanov-ibtervyu/32235719.html