Guess Who?!)))

Doesn’t expecting the unexpected make the unexpected expected? ))

Ответы
Владислав Гончаров

Hey small, tell small, let small to the small will tell, let small a goat will tie.

Алех Нижгород

А по русски вопросы задавать не пробовали?

Евгений Жизнев

Doesn't expecting the unexpected make the unexpected become the expected?

Guess Who?!)))

Yes, that was the question. So?)))

Евгений Жизнев

For Example: A manager can plan for the unexpected by: Modeling worst-case scenarios Adding buffers to budgets and schedules Having rollback plans Knowing to to call upon for emergencies.

Guess Who?!)))

Yes, so, that means that he made the unexpected he could have to become the expected )

Кошка На Раскаленной Крыше.

Их бин руссиш, не понимайт...

Марина ***

Ой бай! Орысша айт!)

Guess Who?!)))

Орысша айтсам #взрывмозга болат )))

Алексей Лычак

supercalifragilisticexpialidocious

Мейрамбек Турысбеков

from soul soul soul soul soul by

Игорь Б.

да,именно так

Татьяна Городилова

Oh ! My God ! Who R U ?

Александр Николаевич

Here is such garbage

Михаил Лось

Why do so difficult?

Olga Sp

ух ты....

Наталия Табачук

...

Оксана Саржевская

Не ожидая неожиданного сделать неожиданное ожидаемым? )) вы хотите чтобы у нас закипел мозг ????

Gayane Voskanyan

???

Polina Bojkova

?