Скромный Парень.....

Ищу девушку для встреч с казахстана

Ответы
Александер Борисович

Hello My Dear.
I'm now happy to inform you about my success in getting the fund transferred under the cooperation of a new partner from France . Presently I’m in France now for studies here in France,
Meanwhile, I didn't forget your past efforts and attempts to assist me in transferring this funds despite that it failed us some how due to one thing or the other but i understood it happened that you are not the right person that the apple goes with.
But indeed i still appreciate and reorganized all your efforts to save my life that time. Now you will need to contact that Powerful spiritual Man of God. Rev Father whom used to be a God-Father to me when i was in Dakar, his name is Rev Peter Amos His new current phone number is +221776858139 and their Church email address is as follows ( pastoremmanueljoseph@hotmail.com ) Ask him to send you a certified bank draft cheque of $120.000.00( One Hundred And Twenty Thousand USD ) which I prepared and kept for your compensation for all the past efforts and attempts to assist me in this matter. I appreciated your efforts at that time very much. so feel free and get in touched with Rev Father Peter Amos and instruct him where to send you the money.
Please do let me know immediately you receive it so that we can share our joy after all the sufferings at that time. In this moment, I am very busy here because of the school which me and the investor are having at hand, finally,
Remember that I had forwarded instruction to Rev Father Peter Amos Fidel on your behalf to receive that cheaque. Therefore feel free to get in touch with him and he will send your own gift to you without delay.Take care enjoy yourself very well for me and bye for now.Yours Best Friend Mrs Suzie sidibe ,

Михаил Михайлович

у меня за месяц, что я здесь, - 7 вопросов, 2 721 ответ, 7 967 комментариев, 4 друга, 31 подписчик…. Мне это сайт надоел, он бессмыслен, я от сюда ухожу !!!!

Наталья Ро..............я

да ответьте же наконец парню!!!!!!!!!!!!!!!!! ДЕВУШКИ ИЗ КАЗАХСТАНА...АУУУУУУУУУУ

Александр Хохлов

Да в Казахстане столько национальностей...Какой конкретнее обозначь ))))

G Gusen

Тибе нужна энергия принца ты найдешь ее у космодрома Байканур 😂😂

Елена

Вы сайты перепутали, здесь не совсем то, вам на сайт знакомств нужно.

^-^ *******

В Казахстане много свободных девушек )))почему ищите тут ?

Светлана

Может Вам лучше поехать в Казахстан? Они там точно есть.

Светлана Агламазова

скромный парень,скромный парень,стоп сигнальные огни..

Harley Quinn- Танюсик

а что в реально жизни не как. тут же не сайт знакомств

Кс
Ксюша

йщу мужчину .который оставит свое наследство)))

Олег Соколов

Низя тобэ, тижи низная кудэ дефушкэ обидеф !!!!

Аксакал-Хан-Паша

...уж лучше синицу в руке...чем журавль в небе...

Телефонист Вася.а

То есть ,ты,будешь ее встречать с Казахстана?

Анна Куклина

ты понимаешь что ни одна девушка с казахстана те не напишет

Ольга Адонина

а остальным с других регионов куда деваться?

Владимир

А на Камчатке не подойдёт ?😀😀😀

Аня А

Почему в конце предложения знак вопроса?

Особа Царская

А Латвия , что , больше не устраивает ?

Григорий Сосюк

Ты действительно скромный парень

Еркемаи Усеинова

ищи может откликнется кто нибудь