Татьяна G

Друзі, а ви вірите в справжне кохання та дива? CHERNIKA."ВІН І ВОНА"пісня про справжнє кохання | Official video

Ответы
Anastasia Anastasia

Хотілося б вірити і в справжне кохання, і в дива, але реальність не дозволяє((

Татьяна G

жаль

Вл
Владимир

справжнє кохання,це і є,диво

Татьяна G

саме так красень... а чому ні...бо все що можливо... можна зустріти в цьому світі...

Вл
Владимир

цілком згоден👍

Татьяна G

😉ви українець

Вл
Владимир

так,з України,родом з Луганської області,зараз у Харківській

Татьяна G

👍🔥🤝🥂🍫

Вл
Владимир

🤝🌺

Владимир Иглин

Танюшь пиши по русски

Татьяна G

ну песни петь на русском здесь я точно не намерена - это мой родной язык и сайт международного уровня - давайте все же уважать друг друга и выбор каждого...

Владимир Иглин

Да я не все слова понимаю так не интересно

Кр
Красавчик

Не верим.

Татьяна G

а чего

Кр
Красавчик

Сказки все это

Татьяна G

ну да))