Генри

Моё настроение, как погода переменчиво. Бывает так хреново, что не знаешь: 03 — звонить или 0,5 — налить?..:)

Ответы · страница 3
Vladimir Rakivnenko

Бывает

Генри

бывает так что шаг за шагом тебе всё ближе человек, а ты внезапно переходишь на бег

Vladimir Rakivnenko

А может -

Генри

Может лучше послушаешь мою дочь, зайди в личку еще разок.

Вера Star

👍

Генри

🥃+🥃=🤝

Вера Star

🥃+🥃=👍

Елена Михайловна Ашрафьян

🤔

Генри

🍷+☕=👍

Ракиб Расулов

о5

Генри

Барои фаҳмидани фикру мулоҳизаи шумо хеле миннатдорам.

Ракиб Расулов

нависед ба кадом савол чавоб дихам

Генри

Шумо хуб ҷавоб додед😉

Ракиб Расулов

якто савло ба ман навис искандари замонави гуфта да асри 16 киро мегуфтанд

Генри

Чаро 16? Оё шумо дар ҷойе шитоб доред?

Генри

Ман хурсандам, ки ба худам хушнуд шавам ва хурсандам, ки бо шумо шинос шавам.

Ва
Валентина

0,5

Генри

1000 грамм, охренеть можно

Ва
Валентина

в среднем человек должен выпивать 1,5 - 2 литра воды в сутки, так что это норм