Татьяна G

💙💛🫶🇺🇦
Канада надасть Україні 5 млрд канадських дол (3,7 млрд дол США) у межах фінансової підтримки G7.
Про це в Оттаві оголосила міністерка фінансів Канади Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.
“Канада була першою країною, яка виступила за використання цих коштів на підтримку України, й ми пишаємося тим, що робимо найбільший внесок у перерахунку на душу населення: 5 млрд канадських дол”, - сказала Фріланд, коментуючи консенсус держав “Групи семи” стосовно процедури надання Україні 50 млрд дол позики з заморожених російських активів.

Ответы
An
Antibiotic

Тетянка! Україні потрібні в 10 разів більше грошей і ракет. І не на якийсь 2025 рік а вчора! Ось це наші так звані союзничкі не розуміють! Чи за дурнів нас держать? А люди гинуть!

До Элвиса Не Было Ничего

Ну всё запануете... Опять денег дали

Ви
Виктория

завидуешь?

До Элвиса Не Было Ничего

Не рагуль... Мне по