Татьяна G

Митрополит УПЦ МП, якому присудили 5 років вʼязниці, відмовився обмінюватися до Росії...
Вінницький апеляційний суд відмовив прокурору в клопотанні про скасування запобіжного заходу у звʼязку з прийняттям уповноваженим органом рішення про передачу обвинуваченого для обміну як військовополоненого.
Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 12 червня.
Йдеться про 74-річного митрополита Тульчинського УПЦ МП Іонафана. У миру він відомий як Анатолій Єлецьких, є уродженцем РФ. Указом президента України українське громадянство Єлецьких припинено і він вважається громадянином Росії.
У серпні 2023 року суд першої інстанції засудив Єлецьких до 5 років увʼязнення із конфіскацією майна за низку злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Ответы
Георгий Крымский

УПЦ является бандитской организацией , самозванцы , и нацисты . Украинский суд так же является нацистским , там заседают бандеровцы , как они могут судить человека ? Закон у них один - фашистский .

Михаил

Кто-нибудь понимает украинский... Переведите

Татьяна G

ест в гугле переводчик робот - это сейчас не проблема...

Михаил

Извини, я не робот...сконстрируированный в сша

Алексей Еремин(Бердск)

Народ. Кто-нибудь понял,чё здесь написано?

Татьяна G

развивайтесь...

Алексей Еремин(Бердск)

Какой в этом толк и где это пригодится? Достаточно владеть одним из шести международных языков. Например,русским.

Александр Мамедов

Ничего. Все будет как вчера.

Юрий Ласковец

молитесь томосу

Татьяна G

мы знаем сами что нам делать...

До Элвиса Не Было Ничего

🖼

Ас
Аскольд

Рок жив!

Татьяна G

это вы о чем сейчас...

Ас
Аскольд

О роке

Татьяна G

и что вы знаете о роке? он вас тоже преследует...

Ас
Аскольд

Рог

Татьяна G

😉