Татьяна G

Перевершили фашистських загарбників: в Ізюмі обстежили знищені росіянами пам'ятки архітектури... із 12 архітектурних об'єктів, які внесені до Переліку пам'яток культурної спадщини Харківської обл., 3 знищені вщент. Архітектори-реставратори Віктор та Наталя Дворнікови оглянули пошкоджені та зруйновані будівлі міста, які представляють історичну цінність.
Про це медіа «Слобідський край» розповіла дир-р Ізюмського краєзнавчого музею Г. Іванова.
– Удруге за всю історію свого існування під вогнем опинилися Народний дім, реальне училище, будівля жіночої гімназії. Усі вони були зведені в період з 1882-го по 1903-й роки.
В Ізюмі побували представники Українського центру моніторингу спадщини. Архітектори-реставратори Дворнікови в рамках оперативної науково-практичної експедиції оглянули пошкоджені та зруйновані історичні об'єкти. Місто відвідали французькі журналісти,які здійснили фото- та відеофіксацію пам’яток архітектури, які внесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Ответы
Конь Впальто

Фашисты, мем. Для них история человечества ничто

Татьяна G

💯‼️🫶🇺🇦💕

Ка-Валерчик Гузенко

От шо контрнаступ робит!