Галя Балована

бажання мужчины есть закон..а бажання жинкы...?

Ответы
Галина Ширина

"Хай буде гречка,аби не суперечка!" У нього сьогодні День законів? Нехай. Хіба шкода,ми свої місяцями святкуємо! Тож хай сьогодні буде в Нього свято! Для цього ж треба зовсім небагато... ✌️😉🤝😎✌️

Галя Балована

супэрово! так тримать!

Пётр Ермаков

А чоловiк не завжди сможе завгодить жiнцi, навiть коли i захоче... особливо коли вона трохи хильне....

Пётр Ермаков

На те, щоб нiколи було дойти до туалету - всю увагу i сили тiльки жинци, на виконання жiнчиного бажання до того часу, коли вона не вимовить: "досить"...

Галя Балована

ой то дэж таки чоловикы ??

Пётр Ермаков

Мабуть з Вами поруч...

Галя Балована

таки да..трошки е

Пётр Ермаков

Так от - дай Вам Боже бажання, а йому - сили!!!!

Дмитрий Петренко

Любит друг друга - это всё равно умереть друг за друга. Вы согласны умереть ха любимого?

Галя Балована

если очень нада

Галя Балована

кому? мне такое пока не говорили

Дмитрий Петренко

Об этом говорит Священное писание.

Галя Балована

аа ..то тогда ..ну нада так нада

Яковлев Сергей

По украински жинка звучит, что то вроде аппендикса, какой то придаток второстенный.

Верховный Инквизитор

Треба демокротузувати взаемовiдношення,шляхом переговорiв та домовленностей)))

Галя Балована

оо то таки даа!!)) почти родня))

Верховный Инквизитор

ватс апп есть?)

Галя Балована

есть

Верховный Инквизитор

если не против пообщаемся)))

Валерий Меренков

Галя, ты на коком языке сейчас? На твоём родном надо писать бажання чоловіка

Галя Балована

та я даже нэзнаю хто воны таки! алэ живу ж

Валерий Меренков

Мне этого не понять. Жаль нам запретили ходить с Карабельбю. Без Карабели не с постели.

Галя Балована

то поведайтэ хто то е

Валерий Меренков

Польская сабля.

Галя Балована

вон воно як значить..

А Не Скажу

Бажання жінки закон, а бажання чоловіка- надія на скромність бажань жінки

Галя Балована

он воно шо!

Случайный Гость

У меня два варианта ответа, какой по нраву: 1) ... Конституция; 2) ...Приговор!

Галя Балована

нее..ну генералисимусу я нэровня!

Случайный Гость

🥉🏵️🎗️🎖️🏅🏅🏅🥉🎖️🏵️🏅🎖️🥉🥉🎗️🏵️🏵️🏆🥇🥈🥉🏅🏅🏵️🏆🥇🥈🏵️🏵️🏆🎖️🏅🥉🥉🥉🥉🥇🥈🥇🥇 А теперь?

Галя Балована

и навищо мэни стилькы??

Случайный Гость

Ну так пожелание женщины - закон для мужчины (Не я же грудь увеличивать собрался). Теперь повод будет

Галя Балована

а я передумала!

Дед Щукарь

Ну, коли "жинка", то тогда "чоловик". А человек и у кошки на поводу.)))

Ге
Георгий

Алё .. а ну ка давайте ка на Рашин переходите . мова не проходит ..

Галя Балована

скупа чоловича сльоза...а вы такый щедрый!

Ге
Георгий

Я сплю ..

Галя Балована

то добраничь вам

Ге
Георгий

И вам споки ..

Галя Балована

дякую вам

Виталина

бажання чоловіка є закон. а бажання жінки - так будет правильно

Галя Балована

добрэ

Алекс

Явно собеседница из(в на) Украины..и причем западнее Куева...

Галя Балована

нее южнее

Алекс

Нужно было написать фамилию с переводом...под стать псевдо с песни...шо злякалась бандеровцев по нынешним временах америкосы у них в панах...а они в холуях.Сменили Немцев на америкосов...холуи по крови..

Галя Балована

ага именно Галя виновата во всем

Алекс

Не Галя а евреи которые в президентах: что Порошенко что Зеленский......обменяли жулика на клоуна..

Галя Балована

то им и пишите письма мелким почерком

Алекс

Гарно,видь тилько куда им малюваты?

Галя Балована

так и малюйтэ..письмо найдет адресата

Эвелина

А кто вам такое сказал всю жизнь бвло- бажання жінки закон...

Галя Балована

все течет все меняется

Эвелина

Мне вам жаль ....

Helen Brown

А бажання жінки є підзаконний акт, який підлягає виконанню!

Галя Балована

ось! так и е!

Helen Brown

👍👌👏

Z-Мимокрокодил-V

По-человечески пиши. Бандерложья бормотня здесь не нужна.

Галя Балована

яки вы злые людоньки

Z-Мимокрокодил-V

Ты это парубию с аваковым скажи. И яйценюха не забудь.

Галя Балована

тьфу на ных !

Мудрый Сов

чоловік в сім'ї голова..дружина шия..куди шия-туди і голова

Галя Балована

тоже вирно!

Леонид Солодарь

Есть всё (и не толстеть). (странная еда у мужчины вашего...)

Галя Балована

то сам выбрав

Сергей Владимирович

Говорят, что того хочет бог. Но это ж не у проституток же!

Галя Балована

то е сама сложна професия!

Сергей Владимирович

Сложиться слжно?

Галя Балована

а ты попробуй сам ..поработай!

Сергей Владимирович

Что за фантазии?

Галя Балована

тогда нэ суди ..

𝓦Ц
𝓦𝓪𝓼𝔂𝓪 Ц͜͡ы͜͡г͜͡а͜͡н͜͡б͜͡у͜͡б͜͡е͜͡н͜͡

Що тобі заважає увімкнути нормальну українську мову?

Галя Балована

а яка цэ по вашому нормальна??

Галина Георгиевская

Ну и обажайте друг друга, мы с вами уже наобажались..

Галя Балована

хмм..интересная трактовка