Mari Man

Я ніколи не женюсь-тому що баби мене прокляли,і я боюся що не родится син,а дочка,і з нею буде так,як я з бабами....?

Ответы
Юж
Южанка

Я на тебе никогда не женюсь. Я лучше съем перед ЗАГСом свой паспорт...

Mari Man

Но я не смогу запретить себе любить тебя...

Юж
Южанка

Я убегу, утоплюсь, удавлюсь, но на тебе никогда не женюсь.)))

Mari Man

Бежать можно-но не бысто,до тех пор пока хоть кто то доганяет😂😂😂

Галина Коровина

А может и не надо бояться, смелость города берёт.

Mari Man

Не надо боятся того-чего не знаешь,а я знаю

Анель

Ну да, а говорили закон бумеранга не работает...

Mari Man

Возвращается только тот бумеранг-который не достиг цели,но в моем случаи и который достиг вернется

Анель

У этого бумеранга свои законы

Mari Man

Его не будет-я обану судьбу

Анель

Расскажи потом

Mari Man

Ладно)

На
Наталия

Ну і дурень, якщо віриш в ці забобони.

Mari Man

Я не вірю,я знаю,хех...

На
Наталия

А чим донечка завинила? Це ж ясне сонечко, квіточка, ластівка і надія. Мої сині дуже хотіли донечок, а родилися синочки. Діти - це радість!

Mari Man

Вам це незрозуміти-добре якщо це якась чужа для мене буде,а якщо папина дочка,я цього не переживу коли її заиіж треба буде аіддаьи яеомусь мудаку...

На
Наталия

Це так здається. Життя - є життя.А папина доця - це саме найкраще, що може бути в житті. Щасти Вам!

Mari Man

Ні-мене необанеш-здам