Татьяна G

Лукашенко доручив відвести війська від кордону з Україною...
Олександр Лукашенко доручив відвести війська після «напруження біля кордону з Україною».
Він доручив відвести війська від кордону з Україною «у місця постійної дислокації». Це доручення дано після начебто ліквідації «напруженості та відведення військ з українського боку».
«Хочу, щоб люди знали, я абсолютно переконаний і довіряю нашій розвідці: ситуація стабілізована на білорусько-українському кордоні. Війська їхні відведені. Тому, хлопці, подивіться, і наші війська потрібно прибирати з кордону. Щоб вони розуміли, як ми домовлялися, що ми не збираємося воювати та не збираємося тут концентрувати свої Збройні сили, крім сил спеціальних операцій», – заявив Лукашенко.

Ответы
Южный Кот

шо вiн казав 24.02 2022?

Татьяна G

так... але багато часу спливло після цього. тай через його землій до на сунула навала рашинських окупантів на київському напрямку...