Татьяна G

Зеленський обговорив із Кіром Стармером підготовку "100-річної угоди" між Україною та Великою Британією...
Також Зеленський зазначив, що вони з британським прем'єром скоординували позиції перед майбутнім самітом НАТО.
"Ми скоординували позиції перед самітом НАТО у Вашингтоні та іншими міжнародними заходами й обговорили продовження двостороннього співробітництва, зокрема підготовку безпрецедентної 100-річної угоди між Україною та Великою Британією", - зазначив президент України.

Ответы
Игорь Дьяков

Что за бред?сто лет назад Петлюра продал Украину немцам,при чем здесь наглосаксы.

Ли
Лия

скоро этот президент получит по заслугам своим

Ка-Валерчик Гузенко

зазначив Просроченный президент України.

Татьяна G

валерчик - вас видно никто не любит 😭- шо вы такой злой

Ка-Валерчик Гузенко

Киндеры, начальство, налоговая ))🌹😉((

Татьяна G

😉

S2
Serzh 2012 Nikitishin

🖼

Татьяна G

💯‼️👍😉