Лео Такой Вот

Якщо Ти Гарна та Вродлива--Пасуєш Ти Моїм Очам--тоді скоріше Йди до Мене--можливо--Ти Доля Моя?

Ответы
Татьяна Лихненко

Якщо ти гарний I вродливий, то маеш шанс!)) А якщо нI? ТО певен мати дуже здорового гаманця))

Лео Такой Вот

До Гаманця Ти маєш Справу? Так от скажу Тобі Кохана--Любов за Гроші--це Обман--держи карман--получиш Фігу--а спрвжні Почуття--з Душі Даруються задарма

Татьяна Лихненко

Тепер згадав ти про любов? Cпочатку говорив про долю, а звiдки знаеш ти якою мае бути твоя доля?

Лео Такой Вот

Напевно трішки Ти Права--але не зовсім--тільки трішки--бо Долю Надають всім Небеса--а Ми використовуємо тільки!

Татьяна Лихненко

Погоджусь, дiйсно-небеса! Та надають II не тIльки гарним та вродливим.Бо небеса вони для всiх I долi у всiх рiзнi

Любовь Бурлакова

Можливо..

99999

Нi