Александр Сгибнев

Клас - термін, що вживається в математиці в основному як синонім терміну «множина» для позначення довільних сукупностей об'єктів, що володіють певною властивістю або ознакою (наприклад, в алгебрі - класи еквівалентності). Іноді класами називають сукупності, елементами яких є множини.

Ответы
Вера Свежинцева

Саша!АБРА КАДАБРА- ну когда ты будешь писать нам ясненько?ОХ математик ты прожженый!Нравится мне твоя писанина, но долго думать приходится, вернее осмысление мое тупит в этом направлении...

Та
Татьяна

На украинском сайте , у Вас нашлось бы больше собеседников.

Жомарт

Ғылыми білім негіздері білу дүрыс

Валентина Имеретинская

По украински не разумею.

Юж
Южанка

Дывысь яка зараза.)))

Ма
Майя

Клас класів )))

Александр Сгибнев

Множество множеств сообщенiй на обсуждайке .

Томара Проценко

и шо?

Александр Сгибнев

Вспанiяло !

Томара Проценко

weiter,weiter...

Александр Сгибнев

Пусто ли множество нулевыхъ классовъ ?