Татьяна G

16 років тюрми з конфіскацією майна. Суд визнав харків'янку винною в роботі на ФСБ і коригуванні атак РФ....
Жінка коригувала повітряні атаки РФ – після прильотів фіксувала координати й наслідки влучання і за допомогою месенджера передавала їх ФСБ Росії через "зв’язкового", який перебував у Бєлгородській області РФ, йдеться у повідомленні. Агресор використовував ці розвіддані для підготовки нових та коригування повторних обстрілів Харкова.

Ответы
Ка-Валерчик Гузенко

А во Львове чиновница не встала под гимн.....

Татьяна G

да шож у вас все негатив и негатив - будете сюда его сливать - уйдете в бан...

Ка-Валерчик Гузенко

Вы тут типа позитив полощете! Действие )) поРождает (( противоДействие...

Alisa Warshavsky

Охренеть!!! Почему ее не повесили?!

Татьяна G

наверное решать правосудию...

Alisa Warshavsky

Отдали бы русским. партизанам... Это сколько народа погибло из за ее наводок! Вот. же Гадина!!!

Иван Иванов

А они разобрались или как у нас?

Татьяна G

конечно через суд ведь))

Иван Иванов

Суды они разные...

Old Bastard

Чиго???