Financial Times: Байден підпише із Зеленським двосторонню безпекову угоду....Лідери України та США Володимир Зеленський і Джо Байден в Італії напередодні Саміту миру підпишуть двосторонню угоду про безпеку. Саміт пройде 15—16 червня у Швейцарії.Financial Times із посиланням на неназваних посадовців США пише, що угоду уклали впродовж останніх тижнів на тлі дедалі більшого напруження між Києвом і Вашингтоном.
Татьяна G
Ответы
Алексей Богданов
Танечка, привет! С наступлением лета тебя!
Татьяна G
болеешь...выздоравливай
Алексей Богданов
Не болею, палец повредил.
Татьяна G
чем
Алексей Богданов
Попал он в каретку погрузчика. Этот был подменный.
Татьяна G
жуть....хорошо что не потрощило кость
Ка-Валерчик Гузенко
Но в Швейцарию, Кабыздох не приедет ...
Татьяна G
шо вы такой вульгарный....самому не противно шоли....
Ка-Валерчик Гузенко
Неа! Я пальчик оттопырил!
Татьяна G
у вас есть пальчик- удивительно...
Ка-Валерчик Гузенко
Ну да! Для столяра -- действительно редкость )))((
Татьяна G
вы ж писали шо вы менеджер...вы хоть записывайте... что строчите тут...
Ка-Валерчик Гузенко
Где энто я такое писАл !?
Qqqq Qqqqq
В Швейцарии хорошо, тихо уютно