Татьяна G

Financial Times: Байден підпише із Зеленським двосторонню безпекову угоду....Лідери України та США Володимир Зеленський і Джо Байден в Італії напередодні Саміту миру підпишуть двосторонню угоду про безпеку. Саміт пройде 15—16 червня у Швейцарії.Financial Times із посиланням на неназваних посадовців США пише, що угоду уклали впродовж останніх тижнів на тлі дедалі більшого напруження між Києвом і Вашингтоном.

Ответы
Алексей Богданов

Танечка, привет! С наступлением лета тебя!

Татьяна G

болеешь...выздоравливай

Алексей Богданов

Не болею, палец повредил.

Татьяна G

чем

Алексей Богданов

Попал он в каретку погрузчика. Этот был подменный.

Татьяна G

жуть....хорошо что не потрощило кость

Ка-Валерчик Гузенко

Но в Швейцарию, Кабыздох не приедет ...

Татьяна G

шо вы такой вульгарный....самому не противно шоли....

Ка-Валерчик Гузенко

Неа! Я пальчик оттопырил! 🌹😉

Татьяна G

у вас есть пальчик- удивительно...

Ка-Валерчик Гузенко

Ну да! Для столяра -- действительно редкость )))🙏😎((

Татьяна G

вы ж писали шо вы менеджер...вы хоть записывайте... что строчите тут...

Ка-Валерчик Гузенко

Где энто я такое писАл !? 🧐

Qqqq Qqqqq

В Швейцарии хорошо, тихо уютно