Кс
Ксения

Не розумію звідки стільки злості😠Не понимаю откуда столько злости..?

Ответы
User Userov

Чергова серія інцидентів з хижацької експлуатацією і приниженням цеевропейскіх робочих стала надбанням ЗМІ після старту сезонних сільгоспробіт в ЄС. Але якщо раніше евроукри скаржилися в основному на польських панів, то тепер з'явилося і ниття щодо поведінки німецьких роботодавців. «Найчастіше роботодавці в Польщі ставляться до українських гастарбайтерів, як до безправних рабів.

User Userov

Чому в Україні не виходить виростити державницькі еліти? Чому кожне наступне покоління українських політиків і управлінців гірший за попередній? Чому там ніхто не мислить в категоріях держави і не бореться за реальний суверенітет? Професор Матвейчев дав на це свою відповідь, з гуманістично-філософської точки зору. Ми ж спробуємо розглянути даний питання системно, в сукупності факторів. Перше. Менталітет і цінності певних спільнот людей вироблялися століттями, самою практикою історії. На території Новгородської / Московської Русі виживання досягалося за рахунок єдності, виживали «миром» (у мусульман є аналогічне поняття «умма»). Звідси російська ідея соборності і упор на державність. Тому що коли падає держава - настає Смута і Руїна, голод, рабство, винищення. Держава в голодні роки відкриває засіки. Держава організує захист. Держава вводить карантин під час чуми (Іван Грозний, якщо хто забув). Держава збирає спеціальний податок на викуп своїх з рабства. І так далі. На півдні Русі, в Малоросії держава впала. «Мир» був зруйнований. Тому тривалий час вживали індивідуально. Пристосовувалися. Чи не громадами, а хуторами. Свиней, до речі, саме тому почали вирощувати - тому що мусульманські нальотчики їх не їли. Різниця в підходах і сформувала різницю в менталітеті. Там, де російська, потрапляючи у владу, починав займатися розвитком економіки і модернізацією армії - для колективної безпеки, майбутній «українець» мріяв «нацарювать сто рублів і втікти».

Кс
Ксения

Ники долго писал))

User Userov

Достаточно долго. С какой целью интересуешься?

Кс
Ксения

Ну...ти так долго мучился мысли свои настраивал на нужный лад😁

User Userov

Нет, не настраивал.

Дэн Люк

будь добрее.... расслабься....расслабься..... дыши ровно.... досчитай до 10 и поймешь что всё в мире не стоит потраченных нервов))

Олег Исаенко

да может не злости,а адекватной реакции,вы нацисты русских за врагов и вообще за людей не считаете,а ждете другой реакции

Кс
Ксения

Я знаю що ти хороша людина

Олег Исаенко

да я обыкновенный человек семья дети работаю,политика грязное дело это бизнес на бедах и крови, я не кому нк враг и мне пофигу национальность какая либо

На
Наталия

А Ви не зліться, просто не звертайте увагу, а посміхайтесь! / А Вы не злитесь, просто не обращайте внимания, а улыбайтесь!

Вася Васильков

Все-таки поймёшь когда нить что человек не меняется.НИ В ЧЕМ.Шо требовать от людей которые на это заточены...пропускай))

М И Л Л И

Це безумно, абсурдно. Я не розумію, Чому все має бути так? У нас у всіх були одні батьки Багато мільйонів років тому.

Евгений Шевченко

и без перевода понятно )))) от наших властей... ТВ, что мозг промывают... а я Шевченко в Иркутске )))

Vadim @@@

Так живём в обществе эгоистов вот и злые.Зависть притупляет человека,Отсюда и следует злость

ДА
Дмитрий Арбузов

оттого что люди живут в иллюзиях и излучают иллюзорные эмоции которые никому не нужны

Беггер Ликий

она как природное явление, вас просто обманули где-то, что злобы среди людей нет

Кс
Ксения

Здесь они чувствуют комфортно

Беггер Ликий

да, они здесь отрываются по полной, показывая своё истинное лицо, не боясь наказания

Кс
Ксения

Принципе а кто что сделает написал и забыли

Беггер Ликий

Но исследователю это понятно, они и не думают, что их нашпиливыают на булавку исследователя и изучают.

Кс
Ксения

Яснр

Бу
Бусинка

Я знаю слово дробына по украински лестница. Звидки значит откуда, классный язык

Ан
Андрей

у меня злости нет- люблю и уважаю украинцев! был у вас! в киеве одессе мариуполе

Кс
Ксения

Дома

Ан
Андрей

а дом где? не бойтесь это не сбу и не фсб

Кс
Ксения

А с чего я должна верить вам тут...

Ан
Андрей

верят в бога! вы с украины? думаю это не секрет

Кс
Ксения

Да и что

Леонид Р.

а как не злиться? зозуля, сука, так и не научилась зозукать. кукует по кацапски!

Егор Сколопендрычъ

Никакой злости.... исключительно бестолковое клавишонажимательство....

С М

О последних временах читали? Злоба в числе причин последнего времени.

Че
Человек

Таки у них все светлое и доброе пропагандой и глупостью подавлено!!!

Mi
Mila

Деяких українська мова добряче збуджує... Немов червона ганчірка))).

Mi
Mila

Я имела в виду физиологию😉.

Alisher Gaybullayev

Аллах всех лепил с одной глины)))

Mi
Mila

Это мужчину Он слепил из глины, праха... А женщина сделана из более приличного материала😉.

Alisher Gaybullayev

В любом случае основа одна

Mi
Mila

Сейчас уже одна... Основа)). Приветик!)

Тиранозавтрак Кекс

Звідки усілякі ідіоти з'являються? Из тех ворот, откуда весь народ.

Юрий Барбаняга

Вы о чьей злости говорите.Ви про чью злiсть ведете мову.🌹😍💋

Гарри Трубников

Злость возникает, когда человека толкают к порогу выживания.