Иришка

Как же хочется невозможного !!! Снова стать маленькой девочкой...Сидеть тихонько на диване и гладить собачку...А вам хочется вернуться в детство хотя бы иногда ?...

Ответы
Ahmet Dalm??

iyi bir eş bul ve güzel bir evlilik yap ALLAH içi hayırlı ve güzel evlatlar doğur bence bu en kutsal görevdir çünki dünyayı iyi çocuklar kurtaracak mesela putin gibi evlatlar dünyanın iyi insanlara ihtiyacı var çocuk deyip geçmeyin nesil pak olursa dünya kardeş olur güzel olur hangi millet fark etmez hep kardeşiz

Лилия Костина

Очень. Ностальгия по прошлому всегда с нами.

Mira Magia

поверьте==это возможно

Марина Сухарева

да всегда такое было

Елена Мансурская

не обсуждаю

Сергей Гриц

Частично

Ол
Ольга

Бывает...

Jurii Andreev

бывает

Елена

очень!

Евгений Берсенёв

зачем

Алексей Родионов

Редко

Vlad Egorov

нет

Евгения Арапова

нет

Сергей Галушкин

нет

Виталий Храмков

НЕТ

Ирина Прокопенко

Да!

Н*
Нина ***

Да

Анна Баринова

да

Та
Таисия

да

Ай
Айша

Да