Конь Впальто

Читали інтерв'ю генконсулки Польщі в Україні стосовно страйків ? Я нагадаю.
"…Не вірю, що це поляки… Справжній поляк ніколи не вдарить ножем у спину сусідньому народу...".
Нічого не нагадує? Ніяку методичку? Тоді я нагадаю.
"Росіяни ніколи не бомбардують українські міста і не вбивають своїх молодших братів , це все роблять самі українці, це все робить українська влада."

Ответы
Сергей Шамсутдинов

Украинцы завждi нэньку от Ляхов прикрывали. а теперь повернулись попой к ветру.Ну а там- то что? - Захожу на кухню, жена ко мне спиной стоит, рядом сковородка, ну как не ударить?!

Конь Впальто

точно, фашисты так и поступают

Сергей Шамсутдинов

Неужели на Украине этого не понимают? Не верю)) . Вообще , есть такая думка, очередной Майдан.

Конь Впальто

нет, не понимают. Зачем бить?

Остап Бендер

Ця рашистська методичка нам українцям знайома! Вони тікі відкриють рота, відразу пиздять! Особливо їх виродок президент. Не звертайте уваги!

Катерина Горностаева

Поляки вас терпеть не могут и за людей не считают.

Ле
Леонид.

Це ж росіяни різали поляків на Волині.

Конь Впальто

це росіяни різали всіх і голодом морили

Ле
Леонид.

Чого дивлюся, що всі українці від голоду пухнуть. Зеля харю від'їв, що в телевізор не влазить.

Конь Впальто

смотри, фашист, пусть тебе вылезет

Ле
Леонид.

Собока лает, а караван идёт. В смысле хохлы воют, а русские их давят и давят.

Конь Впальто

уже Котов задавили

На
Наталия

Звичайно бо "іх там нєт"

Александра

СПАСИБО, в КУРСЕ...

Eugen Vass

????? - и шо далее ?