Конь Впальто

Новояз
🖼Т.е. Власти РФ не врут, у них просто нет гарантий что она 100% достоверная.
Ну хоть в этом сознались

–5
Ответы
Alisa Warshavsky

Какая то тварь написала, что Одесса уже завоёвана и оформляют документы по ее переходу в русское подданство!!! Это как?!

Конь Впальто

примерно так
🖼

Конь Впальто

Сьогодні вночі також була атакована (досить результативно) у багатьох областях росія. ▪️в Пскові після атаки дронів спалахнув військовий аеродром, в рф заявили про пошкодження чотирьох літаків Іл-76; ▪️ЗМІ пишуть, що ще один удар прийшовся по розташуванням другої бригади спецназу ГРУ, почалася пожежа; ▪️Вибухи прогриміли в Тульській, Брянській, Калузької та Орловській областях. ▪️"Збитий" над Брянськом БПЛА впав на завод «Кремній ЕЛ» — один із найбільших російських виробників мікроелектроніки.

Alisa Warshavsky

Урррраа! Молодцы, ребята! Дай бог им удачи! И храни их господь!!!

Юрий

Так ведь и конь в пальто ни чего не знает и сколько он прихватил

Qqqq Qqqqq

давай Залужного в студию хоть послушаем что гутарить будет

Ин
Инга

А вы чего молчите,как партизаны?🤣Интересно же!

Катерина Горностаева

А у тебя она есть? )

Ин
Инга

🤫Конь на золотую медаль идет!!

Катерина Горностаева

Жаль к разведению уже не пригоден)

Ин
Инга

Зато медалька может будет)

Дедушка Старенький

🤣