Татьяна G

Колишній американський морпіх – про службу в Україні

Ответы
Остап Бендер

Чудово відео! Дуже дякую! Молодці американці! Я пам'ятаю 4.50 24 лютого. 2022 року. Я просипаюсь о 4 ранку і тут почалися обстріли Харкова ракетами а потім поїхали колони танків з бєлгорода. Так от ніхто никуди не доїхав. Я вийшов о 8 годині на трасу і побачив 12 спалених танків і 38 трупів росіянцев. ЗСУ нікого на Харків не допустять, тут нема сумнівів

Татьяна G

СЛАВА УКРАИНЕ ГЕРОЯМ СЛАВА

Остап Бендер

точно!

Татьяна G

👍💛🇺🇦🩵✌️💯‼️

Де
Денис

Что означает слово колишнi?

Татьяна G

бывший...

Де
Денис

Если бы не СВО, так и не узнал бы ни одного слова

Татьяна G

кто знает... как бы оно сложилось.... а у вас украинские песни не слушают наверное...

Де
Денис

У нас в Казахстане много украинцев живёт. Многие понимают родной язык, даже если и не разговаривают.

Ar
Arkadij

Ха-ха-ха!!!

Эвелина

👍

Татьяна G

🩷💕💞💛🇺🇦💯‼️