Татьяна G

А как вам пропагандоны рашки и их подборка: ТОЛСТОЛОБЫЙ, ТЫ ЧЕГО?🇺🇦 Гурулев ВЗБОЛТНУЛ ЛИШНЕГО в эфире СОЛОВЬЕВА @skalpel_ictv

Ответы
Ка-Валерчик Гузенко

Нам Малярши хватило! По ФантаМазу , за правдочку в отставку вылетела))((

Николай

Гурулеву 56 лет вот ему и надо воевать..а он бла бла бла..

Татьяна G

👍🤝

Николай

и к нам заезжал...

Татьяна G

🤫

Nikola Mahkov

-а что осталось!1-только болтать!--😱

Сергей Иванов

Все вам неймется,кастрюлям.

Татьяна G

👍🇺🇦моколота вважае що її чекають завжди та раді... от невковирні удоробла...

Сергей Иванов

Вы хоть что-нибудь сами умеете понять,без любимых хозяев с Запада?

На
Наталия

Нехай вважають, нам своє робить. Пам'ятаєте вірші П. Тичини....
Та нехай собі як знають
Божеволіють, конають, –
Нам своє робить:
Орків всіх до ‘дної ями,
Москалів за москалями,
Будем, будем бить!

Татьяна G

та чого ви так переживаєте за нас - їдіть дядьку геть...от нав'язлива москолота спасу нема ніде від них...

На
Наталия

Вони як назойливі мухи, вже і Спас пройшов, а вони все кусають і кусають. Я не звертаю на них уваги .Набридли.