Татьяна G

Особи 10 загиблих у харківському "Епіцентрі" ідентифіковані. Серед них — мама і донька...Армія РФ руйнує все КАБами на шляху наступу в Україні... оце сусіди....

Ответы
Юрий

Загляните в Белгород если , дядя сэм смотреть ге запретил

Юрий

Холопы вы, холопы, чьи наемники будут в городе тем вы и служите

Татьяна G

А Я НЕ МОСКАЛЬ _ БО НЕ МОЖУ У НЕВОЛІ ЖИТь))

Юрий

И лизингом заниматься)))

Татьяна G

хто не скаче той москаль... йди в дупу тормоз - тролль...

Юрий

Кричите дальше а то вас выгонят из украины

Татьяна Тышкевич

Це ті, хто не бомблять мирне населення. Сволота!

Татьяна G

ага, а деякі росіяни називають мою рідну мову холопською... напевно забули, що в Україні народ вільний був у козацтві...

Татьяна Тышкевич

Вони не хочуть нічого знати окрім свого "величия".

Татьяна G

вони просто не знають як без цицьки українців далі жити... як мале дитя але підле та нахабен...получать по зубах

На
Наталия

І саме дивне те, що жоден із кацапів не може відповісти в чому проявляється їх "вєлічіє".

Татьяна G

вони асоціюють себе з дідами...хоча не розуміють зовсім, що їх діди були проти насильства й ніколи б не розв'язали цю бойню кроваву...

На
Наталия

Якби їх діди знали, що вони підуть війною в Україну, то вони їх би НЕ народжували.

Татьяна G

це точно - вони їх би просто прокляли...

S.
S.м.

😪

Татьяна G

спасибо вам МАКС))

S.
S.м.

за что Танюша?

Татьяна G

просто так))

S.
S.м.

и Вам спасибо😌

Татьяна G

🫶🇺🇦💞