Галина Алекс.

О. не журися за тілом. Ясним вогнем спалахнуло воно.Чистим . палючим. як добре вино.Вільними іскрами вгору злетіло. Легкий, пухкий попілець.Ляже , вернувшися в рідну землицю.Вкупі з водою там зростить вербицю.Стане початком тоді мій кінець.....Я їм тоді проспіваю все,Що колись ти для мене співав. Ще як напровесні тут вигравав. Грай же коханий.благаю.--- Л, Украинка.-- Какое произведение?

Ответы
Сергей Остёрский

Лісова пісня. Фінал.

Галина Алекс.

Вы правы! Моя любимая. Я почти всю ее на память помнила. Но маловато места.да и перегружать нельзя. Спасибо.

Кв-2

"лесная песня".

Галина Алекс.

Спасибо. точно она. Какие ведь красивые слова. жаль. что нельзя больше.не помещаются.Да и перегруз будет.

Кв-2

🙂