Татьяна G

Друзья - вы знаете о том, что "Русский мир" наложил в головы? Где сейчас Надежда Мейхер, Оксана Марченко и Анна Асти?

Ответы
На
Наталия

Скільки ще таких марченків, гармашів, мейхерів..... залишилось в нашій любій Україні.... Вони не дадуть спокійно жити іншим людям, будуть підливати масло у вогонь.... Зрадники вони.

Татьяна G

так і є ... одне радує - вони забралися додому і ніколи до нас не повернутися ...

На
Наталия

Це тільки вершина айсбергу, нехай там і сидять, а ось такі, що притаїлися і вижидають - ці насторожують. Такі і будуть наступними зрадниками.

Татьяна G

Наталі а у вас не залишилося на особу яка обіцяла різати нас як свиней - ви тоді прореагували на її зауваження - це було в моєму запитальнику - ніяк не можу знайти....буду вдячна вам якщо скинете сюди або в приват...

На
Наталия

Я не пам'ятаю коли це було.

Татьяна G

ок))

На
Наталия

До речі, я сьогодні знайшла дуже цікавий, на мою думку, ролик. Якщо цікаво, то подивись коли буде час і бажання.

Татьяна G

🌹👌Дякую. обов'язково перегляну🤝

Elena Lenok

отдыхают в США.....

~E
~ Eva Lansca ~

А это кто такие?

Татьяна G

Eva Lansca это вас обходит... украинцы в теме))🤫🙄🇺🇦